2726

من حاملگی اولم خارج رحمی بود یه لوله ام رو داوردن دی ماه ۹۳ جراحی کردم دی ماه ۹۴ پسرم بغلم بود من بعد جراحیم جلوگیری نکردم و حامله شدم الان پسرم شش سالشه برای دومی اقدامم

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عروس عمه ام هم خارج رحمی شد ولی لوله اش رو درنیاوردن اونم یه دختر داره ولی در طول ده سال سه بار خارج رحمی شده الانم دکترش گفته باید تحت نظر باردار بشی

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
عروس عمه ام هم خارج رحمی شد ولی لوله اش رو درنیاوردن اونم یه دختر داره ولی در طول ده سال سه بار خارج ...

یا خدا دکترا تشخیصشون چیه امکان داره ک مشکل از مرد باشه؟؟

لایک نکنید لطفا🙏
عزیزم عکس رنگیم دادی مشکل  از چی بود دکتر چی گفت

من لوله ی راستم رو داوردن ولی علتش این بود که پزشک احمق به من تو یک ماه شصت تا لتروزول داده بود بخاطر اون بود 

یا خدا دکترا تشخیصشون چیه امکان داره ک مشکل از مرد باشه؟؟

نه عروس عمه ام یه لوله اش اشکال داره متاسفانه چند بار هم از اون لوله حامله شده خارج رحمی شده 

من چند ماه پیش عکس رنگی دادن سالم بودم دکتر گفت می تونی بازم طبیعی حامله بشی دکترم گفت کسی رو می شناسم که با یه لوله سالم شش تا بچه اورده

نگران نباش فقط خودت رو تقویت کن و جلوگبری نکن انشاالله به زودی حامله میشی

من دوبار لوله راستم شد و دکتر گفت ک درش بیاریم بهتره منم گفتم دربیاره الان عکس رنگی گفته بگیرم بعدش اقدام کنم 

لایک نکنید لطفا🙏
2706