2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیز دلم حالمم خوبه ان شالله از این بهترم میشه 

خداروشکررررررر

خوب باشی همیشه😍😍😍😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      

بچه ها چرا بعضیارو میزنه دسترسی به اطلاعات ممکن نیس؟ یعنی قطع دسترسی شده؟

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2714
پروفایل چجوری میزارن خیلی دوس دارم منم بذارم اما بلد نیستم

اون قسمت بالا پروفایل هست بزن روش نوشته نی نی سایت من اونو بزن بعدش ی دایره هس اونو بزنی روش میتونی ازگالری عکس بزاری

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!

سلام من هم مسکلی  دارم پسرم ۱۴ساله  یه ماه   پیله  کرده  که   گوسواره   میخواد نمیدونم   باهاش چه  رفتاری  کنم  هی فعلاو بهش   گفم  کسی  پیدا   کنم   بتونه  گوشت  سوراخ کنخ بعد   خلاصه نمیدونم   مخالفت  کنم   یا نه   همسایه  میگه   بیارش   با  سوزن   نخ  سدراخ   کنم   همون اولش، درد  داره   پشیمون   میشه  خواهشا   نطرتون   بگید  تشکر 

1399/09/07
2706