2737
2734

ما کلا خانوادهدامون اعتقاد دارن که باید سالی یه بار حداقل چغندر بخوری برای بدن مفیده و بیماری های پوستی رو از آدم دور میکنه نمیدونمم تا چه قد درسته شماهم اینجوری هستین ؟؟؟

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚

ما لبو درست میکنیم میخوریم ولی با دلیل نیست صرفا دوست داریم😁

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما لبو درست میکنیم میخوریم ولی با دلیل نیست صرفا دوست داریم😁

لبو چه جوری درست میکنی ؟؟؟

والا یادم نیس

ولی فکر کنم سالی ی بار میخوریم

البته همینجوری میخوریم اعتقادی ب شفا بخش بودنش نداریم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
والا یادم نیس ولی فکر کنم سالی ی بار میخوریم البته همینجوری میخوریم اعتقادی ب شفا بخش بودنش نداریم

ما باید حتما بخوریم چون مامان بزرگم اینا میگن ریشه ی جذام و مریضی پوستی رو تو بدن از بین میبره و این حرفا و همه ی بچه ها و نوه ها هرسال درست میکنیم میخوریم 

فک میکردم همه اینجورین 🤣😂

لبو چه جوری درست میکنی ؟؟؟

همون چغندر خورد میکنیم باآب و کمی شیره میذاریم خوووووب بپزه

البته میشه خیلیکم بهش سرکه هم زد

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری

من هیچوقت تو عمرم نخوردم 😑😑😑نمیدونم چرا حالم ازش بهم میخوره بیچاره 😑😑 

نمیدونم چرا برای یکبارم که شده امتحانش نکردم 

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
ما باید حتما بخوریم چون مامان بزرگم اینا میگن ریشه ی جذام و مریضی پوستی رو تو بدن از بین میبره و این ...

ان شاءالله بیماری ازتون دور باشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706