2737
2734
عنوان

یکی که یه ساله بهم توچت پیام میده و...

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 65 پست
بگو یه پسره با دوستم دوسته بعد دختره رو گیج کرده بنده خدا نمیدونه چیکاره کنه به نظرت چیکار کنه خوبه؟ ...

اره فکرخوبیه این سری بگه همونومیگم😅😅 حس میکنم خیالش ازبابت من راحته ک به زبون نمیاره الان چندماهه میگه کسی هس میگم نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز خاکیه یه روز رسمی ...ولی همیشه شوخ طبعی میکنه کل چت هامون بگوبخنده ...فقط راجب خودمون میحرفیم ...

بکو مهم ازدواج کردن نیست مهم اینه که با چه کسی ازدواج میکنیم و ازدواج با یه آدم خوب مهمه 

تا خدا چی بخواد .م

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
بکو مهم ازدواج کردن نیست مهم اینه که با چه کسی ازدواج میکنیم و ازدواج با یه آدم خوب مهمه  تا خ ...

بهش گفتم همه ی اینارو جالب اینه خیلی تفاهم داریم هرچی میگم تاییدمیکنه۰😐😐خداهیچکسوبه روز من نندازه بس که بلاتکلیفم کرده

2731
توشهرستان کوچیک هستیم خیلی خوب میشناسمشون حتی خودشو برادرش زبانزد همه هستن تو اخلاق ورفتار

دختر گل

با یه نفر زندگی میکنن بعد از بیست سال میفهمن یجاش میلنگیده

مردی که تعلل میکنه بدرد نمیخوره

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
اره فکرخوبیه این سری بگه همونومیگم😅😅 حس میکنم خیالش ازبابت من راحته ک به زبون نمیاره الان چندماهه ...

اندفعه بگو یکی بهم پیام میده نمیدونم بهش فکر کنم یانه 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
دختر گل با یه نفر زندگی میکنن بعد از بیست سال میفهمن یجاش میلنگیده مردی که تعلل میکنه بدرد نمیخوره

واقعا مغزم کارنمیکنه موندم چیکارکنم ازیه طرفی هم موقعیتش عالیه کلا پزشکن خانوادگی ...پاک وساده ان ..نمیشه ازش گذشت ازیه طرفی هم ابرازعلاقه نمیکنه

بهش گفتم همه ی اینارو جالب اینه خیلی تفاهم داریم هرچی میگم تاییدمیکنه۰😐😐خداهیچکسوبه روز من نندازه ...

خودت زشتت چیه عزیزم ؟؟اشنایینون چطور بوده ؟؟؟

و این که میگه می‌خوام ازدواج کنم بگو خب چرا ازدواج نمیکنید؟مودبانه ولی سوالاتتو بپرس

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
2738
اخه پیگیرمیشه میگه طرف کیه؟؟ چت هاشوبفرست بیینم چی میگه😅😅

بیا من بهت پیام بدم بعد شات بگیر نشون بده بگو از یه شهر دیگس 

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜
خودت زشتت چیه عزیزم ؟؟اشنایینون چطور بوده ؟؟؟ و این که میگه می‌خوام ازدواج کنم بگو خب چرا ازدواج نم ...

خودم معلمم تک فرزندم باهاش همشهری هستم توشهرستان کوچیک که همه همومیشناسن ...اتفاقی یه سال پیش تواینستا اشناشدیم بعد دیدیم خانواده هامونو میشناسیم ازاون موقع این اقا داره پیام میده تواین یه سال مثلامن کاری میکردم همراهیم میکرد تشویقم میکرد خودش واسه اینده اش هرتصمیمی میگرفت بامنم مشورت میکرد...ولی خیلی رسمیه مودبه ...کل چت هامون شوخی و خنده خیلی اخلاقش خوبه چون توچت یه جورایی متوجه شدم اخلاقش چطوره..فوق العاده صبور ومهربون و روشن فکر ازاونا نیس به همه چی گیربده به روز فکرمیکنه 

واقعا مغزم کارنمیکنه موندم چیکارکنم ازیه طرفی هم موقعیتش عالیه کلا پزشکن خانوادگی ...پاک وساده ان .. ...

برای خودت شان قائل باش

هول پزشک بودنش نشو

از منی که تجربه دارم بشنو

بخواد خودش میاد شما یکی در میون جوابشو بده دیرجواب بده

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼
بیا من بهت پیام بدم بعد شات بگیر نشون بده بگو از یه شهر دیگس 

اونطور که صحنه سازی کنم دوست زیاد دارم کمکم کنه ولی عذاب وجدان میگیرم چون تاحالا دروغی نگفتم بهش

خودم معلمم تک فرزندم باهاش همشهری هستم توشهرستان کوچیک که همه همومیشناسن ...اتفاقی یه سال پیش تواینس ...

وای گلم خودت دسته گلی ماشاللله 

دیگه چرا انقد استرس اینو داری 

برای خودت شان قائل باش هول پزشک بودنش نشو از منی که تجربه دارم بشنو بخواد خودش میاد شما یکی در می ...

من همین کارا رومیکنم دیرجواب میدم محل نمیدم دیشب ۱ساعت گیرداد باکی دوستی کسی توزندگیته اخرش گفتم چرا میپرسی میگه اخه تونمیگی😐

2706