2726
عنوان

اوف حوصلم سر رفته نه دوستی دارم . نه شوهر خوش اخلاقی

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 30 پست

رفیقاهم ۲۴ ساعتی که در دسترس نیستن

شوهراهم که کلن یا خستن یا تو قیافن که مبادا اندکی زنشون خوشحال شه!! پس نتیجه میگیریم۹۹٪ مردم دنیا همینگونه زندگیه خود را سپری میکنن

خوشبخت هرآنکه خر آمد الاغ رفت:/
مشکلم جنسی نیست چون خودم سردم و فراری خصوصا بااین اخلاق گندش 

خب شاید بخاطرهمین سردبودنته خیلی نمیخاد بیادسمتت. مردا زودتحریک میشن.گرمیجات بخور نمیدونم من مجردم خیلی سردرنمیارم ولی مطمعنم یکی با اشپزی خوب یکی ام با رابطه جنسی میتونی بگیری تو مشتت و البته با اخلاق خوش.مدلتو تغییربده شاید خوشت اومد براش لباس خواب بپوش ی تغییر درخودت ایجادکن

پناه برتو ک بی واژه مرامیشنوی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شاید بخاطرهمین سردبودنته خیلی نمیخاد بیادسمتت. مردا زودتحریک میشن.گرمیجات بخور نمیدونم من مجردم خ ...

مجردی .... ولی اینو بدون مرد یا خوبه و یکم نرماله.... یا ساکته و کلا غیر نرمال . 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
مجردی .... ولی اینو بدون مرد یا خوبه و یکم نرماله.... یا ساکته و کلا غیر نرمال . 

عموی من دقیقا باهمین شرایطی ک گفتین بود.زن عموم نمیدونم چیکارکرده ماشالا انقد انرژیش رفته بالا اصن ی ادم دیگ شده زن عموم خیلی هواشو داره تو جمع تازگیا کسی بهش حرفی میزنه با شوخی ام زن عموم باشوخی همچین شوهرشو میبره بالا ک عموم کیف میکنه

2728
عموی من دقیقا باهمین شرایطی ک گفتین بود.زن عموم نمیدونم چیکارکرده ماشالا انقد انرژیش رفته بالا اصن ی ...

شماره زن عموتو بده 😁

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
شماره زن عموتو بده 😁

حتمااااا.ولی ازش پرسیدم گف من فقط با رابطه جنسی تونستم بکشم سمتم.بعد میگف با حرف زدن باهاش قانعش میکردم یا قربون صدقش میرم وازاین حرفا

خب شاید بخاطرهمین سردبودنته خیلی نمیخاد بیادسمتت. مردا زودتحریک میشن.گرمیجات بخور نمیدونم من مجردم خ ...

درسته اینا تاثیر داره ولی مردی که همش فکر خودش باشه حتی با این کارام اونجور که باید نمیشه 

اه من که از توجه گدایی کردن خسته شدم... یعنی شده وظیفه 

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂
2706