2410
2553
ببخشید واسه درست کردن کیک یخچالی آرد رو میشه از نانوایی خرید؟؟؟

اره میشه 

ولی چرا سختی بکشی، از این پودر های آماده کیک بخر ما شکلاتی نسکافه ای میخریم هم خوب پف می کنه و هم خوشمزه اس

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میشه  ولی چرا سختی بکشی، از این پودر های آماده کیک بخر ما شکلاتی نسکافه ای میخریم هم خوب پ ...

ببخشید من تا حالا درست نکردم 

عزیزم من الان به همسرم بگم بره از مغازه پودر آماده کیک بخره ؟؟؟

دیگه چیا لازمه کنارش؟؟؟؟

باید بریزم تو قابلمه خودش حاضر میشه؟؟؟؟

میشه کمک کنید

2720
2714
ببخشید من تا حالا درست نکردم  عزیزم من الان به همسرم بگم بره از مغازه پودر آماده کیک بخره ؟؟؟ ...

اره عزیرم بزار بگم

به همسرتون بگین که بدن پودر کیک بگن میدن فقط طعمش رو بگین شکلاتی یا نسکافه ای یا اگه بچت مثلا میوه ای دوست داره از اونا بخرین

به این پودر کیک ها فقط تخم مرغ و روغن و آب لازمه، به جای آب شیر هم میشه اضافه کرد.

چون هر شرکت دستور ساختش رو روی قوطی می نویسه و یه کم موادش شاید با ماله ما جور نباشه.

من معمولا مال شرکت درنا رو میخرم، سه تا تخم مرغ میخواد، نصف لیوان روغن مایع دو برابر همون روغن آب یا شیر

اول تخم مرغ هارو هم زرده هم سفیده هم میزنی بعد روغن و آب رو اضافه می کنی

قبل این که این مایع رو به پودرت آماده کنی، حتما پودر رو یه بار الک کن اینطوری هم راحت تر مایع کیک آماده میشه هم اگه الک کنی خوب پف می کنی

ماله ۴۵ دیقه باید مایع رو بریزی تو قالب و بزاری توی فر یا اینکه بریزی تو کیک پز بعدش آماده اس 

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

ما صدبار خریدیم هیچیمون نشد

اگه میترسی خودت بپز

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     
چه حرفیه از عید تاحالا ما ده تاشو خریدیم چیزی نشد نمردیم

خوش به حالتون من از کرونا خیلی میترسم خانوادمم همین طور واسه همین راضی نمیشیم چیزایی مثل کیک که نمیشه گرمش کرد رو بخریم ☹

2706