2733
2734
عنوان

خارش توی واژن در ماه نهم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 8760 بازدید | 149 پست
ایشالله هردومون به موقع زایمان خوب و راحتی داشته باشیم و کوچولوهامون رو به سلامت بغل بگیریم😍

الهی آمین عزیزم🙏🙏🙏

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
اده بابا پس چی همش به لحظه ی تولدش بغل کردنش فکر میکنم این روزای آخرم سختتر میگذره

دقیقا اصلا روزا نمیگذره 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره من شبا اصلا خواب ندارم روزا میخوابم شبا همش گرگرفتم

من از درد پهلو‌نمیتونم‌بخوابم

2738

ببین اگه سختته تو این کرونا بری دکتر و اینا میتونی از سایت زیر نوبت مشاوره آنلاین بگیری از دکتر زارع پور بگی مشکلتو کمک کنن بهت

خیلی دکتر خوبیه این مشاوره آنلاینم که میدن دیگه شده نور علی نور :)

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-نسرین-زارع-پور

اخی بسلامتی عزیزم تبریک‌میگم قدمش خیرباشه.چندهفته بودی؟

اخی بسلامتی عزیزم تبریک‌میگم قدمش خیرباشه.چندهفته بودی؟

شنبه از خواب پاشدم رفتم دسشویی  احساس کردم یه لیوان اب ازم ریخت اصلا حالیم نشد چی بودچون هیچی نبود انگار ابِ پاک و بدون رنگ حدس زدم که کیسه ی ابمه زود شوهرم رو خبر کردم و رفتیم بیمارستان تا اونجام چندبار این اتفاق افتاد رفتم بلوک زایمان و معاینه شدم و گفتن بله کیسه ابِ 

امادم کردن واسه اتاق عمل  و سوند رو گذاشتن و از کمر بی حس شدم و کل اتاق عمل تقریبا ۴۰ دقیقه بیشتر طول نکشید پسرم دنیا اومد بهم نشونش دادن و چون بیحسی داشتم تا چند ساعت بعد از عمل خوب بودم درد داشتم ولی قابل تجمل بود کم کم که بی حسی رفت دیدم چه درد وحشتناکیِ بعدم شب اومدن سوندم رو درآوردن و گفتن باید راه برم انگار میخواستم بمیرم مخصوصا وقتی ادم میخواد از خوابیده به نشسته یا از نشسته به راه رفتن تغییر وصعیت بده ولی به مرور بهتر شدم و شیاف دیکلوفناکم خیلی کمکم کرد و زودتر رو پاشم از روز سومم که کلا بیمارستانم چون پسرم زردی گرفت که خب سختم شده خیلی 

2706