2733
2734
عنوان

خارش توی واژن در ماه نهم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 8760 بازدید | 149 پست
عزیزم دکتر واستون چی تجویز میکنه؟ از اپلیکاتور استفاده میکنی؟ تغییر تو ترشحات هم داری یا فقط شمام مث ...

برای من اریترومایسین ۲۰۰ تجویز کرد

یه دوره هم کرم استفاده میکردم اپلیکاتور رو کامل پر میکردم اما فقطططط یک سومش رو داخل میبردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مثانه و کنار رونام درد دارم خیلی.. داره بیشترم میشه.. ولی خارش و سوزش ندلرم.. از چیه؟؟

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2728
برای من اریترومایسین ۲۰۰ تجویز کرد یه دوره هم کرم استفاده میکردم اپلیکاتور رو کامل پر میکردم اما فق ...

حالا فعلا دارم هر دفعه میرم دسشویی خودم رو با جوش شیرین و اب میشورم یکم بهتر شدم 

همشم از هفته ی پیش تکرر ادرارم که فکر کنم بخاطرِ اینِ که سرِ بچم کاملا پایبنِ،

اگه خوب نشم سه شنبه که وقت دارم به دکتر بگم چون این داروهایی رو که شما مصرف کردین میترسم سرخود بگیرم 

شما ترشحاتتون چطوری بود؟

من مثانه و کنار رونام درد دارم خیلی.. داره بیشترم میشه.. ولی خارش و سوزش ندلرم.. از چیه؟؟

میتونه بخاطرِ کشش تو ماهیچه های کف لگنی بخاطرِ بزرگ شدن رحم باشه ولی حتما یه کشت ادرار هم بدین که مطمئن شین عفونت ادراری نباشه چون عفونت ادراری تو بارداری خطرناک باعث پارگی کیسه اب و زایمان زودرس میشه

میتونه بخاطرِ کشش تو ماهیچه های کف لگنی بخاطرِ بزرگ شدن رحم باشه ولی حتما یه کشت ادرار هم بدین که مط ...

عفونت نداشتم و ندارم خداروشکر...نه خارش نه سوزش نه بوی بد

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2738
عفونت نداشتم و ندارم خداروشکر...نه خارش نه سوزش نه بوی بد

عفونت ادراری خیلی وقتا نشونه نداره چون خیلی مهمِ به نظرم یه تست بدین بد نیست یه تست کشت ادرار

فک کنم ۲۰ یا ۳۰ تومان بشه ولی خیلی خوبِ خیالِ آدم راحت میشه 

چون هفتتون هم پایینِ هنوز خیلی مونده به اخرش جای ریسک نداره 

بله حتما با دکترت مشورت کن ترشحات من اولش سفیده وقتی رو دستمال می مونه زرد خیلی کمرنگ هست

واسه منم همینطورِ 

بعد از سرکلاژ اینجوری بودم کلا 

ولی چون سوزش و خارش نداشتم دکترم گفت بخاطرِ سرکلاژِ و هیچ دارویی نداد من خیلی از زایمان زودرس نگران بودم چند بار بهش گفتم همش بهم گفت نترس بمن اعتماد کرد اخرم دیدم حق داره چون زایمان زودرس قبل از ۳۲ هفته میشه من الان کم مونده ۳۲ رو تموم کنم ولی خب الان خارش ادیتم میکنه 

ممنونم که راهنماییم کردی عزیزم امیدوارم چند هعته ی کمی که برات مونده رو به سلامت طی کنی و کوچولوت رو به سلامت بغل بگیری

منم از هفته ۴ استراحتم هفته ۱۸ سرکلاژ شدم

من علاوه بر همه ی اینا دیابتم دارم !

روزی دوتا انکسوپارین هم میزنم!

از هفته ی ۳۵ ام یکم فشارم رفته بالا اگه بچم وزنش خوب بود احتمالا هفته ی بعد سزارین میشدم ولی دکتر میگه تا آخرِ ۳۹ وایستیم که بچه بیشتر وزن بگیره

سر کلاژ چیه؟؟

سرکلاژ واسه کسایی هست که باردارن و دهانه ی رحمشون دچارِ ضعف میشه و قبل از هفته ی ۱۵ به زیر ۳۰ میل میرسه و احتمال زایمان زودرس دارن،

دهانه ی رحم مثل درِ یه کیسه بخیه زده میشه جمع میشه که وا نشه،

حالا اگه گوگل بزنید بیشتر متوجه میشین

2706