2726
عنوان

شوهرم همیشه میگفت دختر خوبه حالا

892 بازدید | 90 پست

همشه میگف واس بچه فقط دختر...منم عاشق پسر بودم با کلی رژیم و دارو و اینا دختر باردار شدم

تو این مدت هم از رژیم و داروهای تخمک گذاری من خبر نداشت

یبار از دکتر اومدم گفتم آی یو آی کنیم قیامتی به پا کرد...

منم با یبار اقدام باردار شدم😔

دو هفته بعد از اقدام گفت ولی پسر باشه خوبه واقعا هر چی باشه پسر باشه انگار زخمی زدن به قلبم....

الانم خیلی ناراحتم سونو رفتم گفت ۱۰۰ درصد دختره

حالم خیلی بده چون واقعا فقط یه بچه میخاستم

دیشب تا صب خوابم نبرده

حالا هر کی بم میرسه میفهمه دختره مث مادرشوهر فامیل دوست آشنا میگن حتما صلاحت بوده و اینا انگار که من چیزی گفتم!!!همینجوری دهنشونو وا میکنن اعصابم به هم میریزه نمیتونم با جنسیت بچم کنار بیام

جالبه که به هیشکی نگفته بودم پسر میخام فق به شوهرم گفتم پسر دوس دارم حالم خیلی بده بچه ها خیلی

از شوهرمم دارم متنفر میشم که چرا اون موقع باهام همکاری نکرد الان همش از جنسیت حرف میزنه حالم بد میشه

🥺🥺

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان نظر شوهرت چیه؟بازم میگه پسر؟

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
2728

بابا بیخیال دختر و پسر داره مگه،مهم اینه سالم باشه و درست تربیت بشه همین

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2706