2733
2734

دیگه به جایی رسیدم که ببینم یه روز زندگیش از هم بپاشه و این همه ادعایی که درمورد عشق و علاقه داره بپوکه

اینقد دوس دارم این اتفاق بیوفته راضی به خراب کردن زندگی بقیه نیستم حسودم نیستم ولی فوق العاده بدم میاد ازش حرصمو درمیاره

نظرتون چیه درموردش

اخ اگه منفجر بشه زندگیش

چرا😕😐

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خب نگاه نکن برا کسیم همچین ارزویی نکن چون تو زندگی خودت تاثیر داره

برا بقیه ارزوی خوب کن تا تو زندگی خودت تاثیرخوب بزاره.. 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2728
2738

کی هست؟

و چیکار کرده که انقد ازش متنفری عزیزم؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

کی هست نمی‌شناسمش

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

من خوشم ازش میومد ولی دیگه خیلی لوس شده شورشو در اورده انگاری فقط این بچه زاییده 

گفته بودم که اگر بوسه دهی توبه کنم   که دگر بار گناهی نکم  .....بوسه دادی چو لبم برخواست از لب تو   توبه کردم که دگر توبه بیجا نکنم  
2706