2737
2739

خانواده اش همه چیزو درمورد زندگیمون محاله ندونن

یعنی خودش نمیگه اونا ازش میپرسن اینم همه چیزو میزاره کف دستشون 

در حالی که من هیچی از خانواده همسرم نمیدونم یا خودش بهم نمیگه منم بپرسم یه طوری سرد میپیچونه 

از این ناراحتم که من هیچی در مورد خانواده اش نمیدونم در حالی که زندگی کامل پلاس دست اونا😭😭😭

خب حواسم میشه چیزیو نگم

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر چیزی به همسرت نگو اون محرم نیست تو این مورد هیچ جوره هم نمیتونی تغییرش بدی همسر منم همینه به رو نمیارن ولی میشناسم منم همسرم و محرم نمیدونم خیلی چیزا بهش نمیگم

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

من شوهرو نمیدونم ولی ی رل داشتم میخاستیم ازدواج کنیم دوست شوهر خاهرم بود کوچک ترین چیز بش میگفتم خاهرم و شوهرش زودتر از خودم خبر داشتن دکمشو فشردم ـبهشم گفتم حتمن میخای برا شوهر خاهرم تعریف کنی چجوری میخابیم باهم 

یادش در قلبم ،همچون اذان در کلیسا دورتر از دور

بزن تو دهنش که پیچ و مهره اش سفت بشه از لقی دربیاد😐😬

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2738

شوهره من دهن لق نیست و هیچی از خانوادش بروز نمیده ینی 8 ساله باهاشونم ولی یه ذره از گذشته شون نمیدونم اگه هم بپرسم با نمیدونم ویادم نیست جواب میده

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

واسه منم دهن لقه روزی یه ساعت باید گزارش بده، میگم کارای خودش بدرک اما حتی کارایی که منم انجام میدم رو میگه مو به مو. جدیدا فهمیدم مسائل خودشو به من نمیگه اما به ننش میگه، بعد میگم چرا به من نگفتی ، میگه آخه مهم نبود!!!! میگم چرا به مادرت پس گفتی . مسائل کاریشو بااینکه من کنارشم نمیگه میره زنگ میزنه به ننه گزارشگرش میگه

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
2706