2737
2734
عنوان

ی سوال در مورد هدفون🎧🎧🎧

92 بازدید | 9 پست

هدفون شمام وقتی آهنگ هنوز پلی نشده ی کوچولو خش خش میکنه ؟البته موقع پخش آهنگ مشکلی نداره فقط در بازه روشن کردنش تا پخش آهنگ ی کم صدا خش خش میاد . عادیه؟

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد

آره همیشه برای من این اتفاق میوفته ولی هیچ تاثیری هم نداره تو پخش آهنگ 

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره همیشه برای من این اتفاق میوفته ولی هیچ تاثیری هم نداره تو پخش آهنگ 

پس ایراد نداره مرسی🙏

وقتی باورهای نادرست و ناپسند فراگیر می‌شود، با بهنجاری اهریمنی مواجه‌ایم. نام کاربریم نام زنیست که شهر آماستریس(آماسرای امروزی)رو بنیان نهاد
اره خدابیامرز زیاد زر زر میکرد قبل پخش

😆😆😆😂😂😂😂

2738
اره یه مقدار کوچولو ولی مشکلی نیست

خدا رو شکر مال همه اینجوره فک میکردم مال من خرابه مرسی عزیز🌹