2726
عنوان

چی بگم بهشون

75 بازدید | 7 پست

من تصادفم کردیم مقصر ما نبودیم یه دیه ای بهمون دادن چون چندین وقت بود ماشین نداشتیم ماشین خریدیم البته یه کمیش هم به نیازمند کمک کردم(3 سال پیش)فامیلای فضولمونم هی میپرسیدن دیه دادن بهتون ماهم گفتین نه.حالا پخش کردن تو فامیل که اینا دیه گرفتن و ماشین زیر پاشون با پول دیه هست و ....

خیلی دلم شکست دیگه دوست ندارم سوار ماشینمون بشم حالا موندم رک بهشون بگم به شما چه اصلا یا استوری تیکه دار بذارم یا کلا سکوت کنم؟؟؟اصن دلم گرفته چیکار کنم

چیزی نگو

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

دزدی ک نکردی عزیزم بزار بگن تا جونشون دراد 

حلال حلاله برو خوش باش والا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزن به اون فردی که گفته چیز بگو 😕😓من اعصاب ندارم اصلا شمارشو بده من چیز بگم😂😂😂😂

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
2728

چیزی نگو بهشون اهمیت نده گلم

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜

یعنی تو نمیدونی از حسودیشون میگن؟؟؟ مامانم بهم گفت فلانی دیه گرفت خودشو کشید بالا بعدها فهمیدم پسره تلاش کرده خودشو کشیده بالا واقعا نمیدونم چرا اینقدر تهمت زدن عادی شده 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم