2737
2734

سلام، دوستان لطف کنین برام توضیح بدین شرایط و قوانینش چه طوری هست؟ و حتما باید ترم اخر باشیم تا بتونیم پایان نامه بگیریم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از ترم اول باید شروع کنی،وگرنه شش هفت ترمه میشی که.البته من ترم اولم 😅

منم ترم یکم، ولی دانشگاه می گه الان زوده،موضوع منم به صورتیه که اگه یه نفر تو ایران انجام بده دیگه ارزش انجام نداره،نمی دون چیکار کنم؟؟؟؟

2738
واسه یه سری موضوعات و رشته ها درست می گن،الان من باید بدم واسم موضوع ترجمه کنند بعد بیام پرسشنامه پر ...

این حرفا چیه اخه

شما اول باید موضوعت تایید بشه!! موضوعتم بعد از اینکه دریات پاس شد تجازه ارائشو داری! 

این حرفا چیه اخه شما اول باید موضوعت تایید بشه!! موضوعتم بعد از اینکه دریات پاس شد تجازه ارائشو دار ...

همین دیگه، اصلا اجازه ارایه موضوع بهم نمی دن، منم چون خیلی کار می بره باید از الان شروع کنم،با اینکه می دونم موضوع تایید می شه ، ولی از ترس اینکه یه نفر زود تر دفاع نکنه،و تمام هزینه های من به باد هوا نره موندم چه کنم

2706