2737
2734
عنوان

تناقض

142 بازدید | 25 پست

ی ادم خعلی مودب و باکمالات که باهوشه و متوجه همجور شخصیت و تفکر و طرز فکری هست و به نظرش اعتقادات همه براشون مهمه

درمقابل کسی که یه ادم عادیه ولی ثروتمنده میتونه پر زرق برق دیده شه و باهرچیزی به اصطلاح کلاس بزاره

کدوم؟

وکسایی میگن اولی چرا دومیا بیشتر طرفدار دارن؟!:/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم الانا فقط به جیب طرف نگاه میکنن.کی نگاه به شخصیت میکنه.توی این شرابط پول خیلی مهمه چون تو فرهنگ ما پول نداشته باسی بهت نگاهم نمیکنن ولی کافیه پول داشته باشی حتی بدترین رفتارتم میپوشونه

ولی اگ بدشانسی اوردی و پول برات ارامش نخرید سلامتی و زندگی نخرید عزیزات و کسایی ک دوسشون داریو برات ...

اینا همش شعاره

وقتی اسم پول میاد وسط عمدا این جملات رو میگن که پول رو بی ارزش جلوه بدن

وگرنه پولدارا هم ارامش دارن هم سالمن هم همه چیو یجا با هم دارن

کیف دنیا رو هم میبرن

{ خانم هستم }
از هر نظر برای خوب بودن مهربون بودن صادق و عاقل بود بادرک بودن

تعادلش دیگه برمیگرده بخودمون بیش از اندازه خوب بودنم خوب نیس 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
عزیزم الانا فقط به جیب طرف نگاه میکنن.کی نگاه به شخصیت میکنه.توی این شرابط پول خیلی مهمه چون تو فرهن ...

اونکه اره من خودم ی دختر 17ساله ام ولی خعلیارو دیدم ک با این مشکل ت زندگیشون مواجهن مثلا ی پسر به دختره میگ دوست دارم اما دختره پسش میزنه چون فک میکنه به اندازه کافی پولدار نیست چون ت فرهنگ ما باید مرد فقط پول در بیاره ن کار دیگه و برعکس بعضی پسرام از دختر این انتظارو دارن ینی هیچ احساسی نیست؟!

2706