2726
شب بخیر خوب بخوابی💋💋💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍

too😘😘😘😘

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم عنوانتو دیدم اومدم همینو بگم😁 آخه خیلی فرانسه رو دوست دارم بودمم اونجا ولی پاریس نه خیلی ...

من یه دوستی داشتم اتریش بود یه بار دعوتم کرد وقتی رسیدم گفتم برم پاریس گفت از تو یکی توقع نداشتم هرکی میاد اینجا میگه پاریس . کلا خیلی روم حساب کرده بود خورد تو ذوقش دیگه دعوتم نکرد 😅😅

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
نون بغ بغی با کغه مغبا هم دوس داری؟

واییی یاد عموم افتادم داشت فرانسوی یاد میگرفت آلمانی هم بلد بود وقتی فرانسوی میخوند انقدر با داداشم مسخرش کردیم میخواست بره فرانسه مقصد رو به سمت ژاپن تغییر داد . دیگه جرات نداشت ژاپنی بخونه 

عکس خودمه ، دوست و فامیل عزیز نظرشما مهم برای خودتون،خونوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنید 😅 --- هنوز چشمم به اون خونه س
2728
عه توهم جاپان میدوسی؟ 

yes😎😎😍

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
بیا حالا دیگه هم اونجام دعوتت نمی‌کنه 😁

خب همون یه بار پای خودم باز شد دیگه من دعوتشون میکنم 😁😁 اوندفه هم رفتیم یونان میخواستیم فرانسه هم بریم که من تهران کار داشتم وقت نشد 

خب همون یه بار پای خودم باز شد دیگه من دعوتشون میکنم 😁😁 اوندفه هم رفتیم یونان میخواستیم فرانسه هم ...

عه حیفی کاش رفته بودید منم میبردید😁

ولی حالا کلا فرانسه قشنگه پاریسم نشد طوری نی😁

از شکموهای سایت هستم  
2706