1874
1955
این جانی کارش از این حرفا گذشته  ما همه هوووها همیشه باهم میریم اینور اونور آخه ی جانی ک بیشتر ...

گریه نکن 😭😭😭😭😭

زندگی مثل فکر کردن تو دستشویی ميمونه،فكرهای قشنگی تو سرت داری اما در واقع در حال ریدنی.                                                                                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

از جانی بگیر  شوهرمه  پولداره 😂😂😂 @جانی_دپ    بیا پول بده پلیز یا کارت سو ...

الان براش پول واریز میکنم به دلار😎

زندگی مثل فکر کردن تو دستشویی ميمونه،فكرهای قشنگی تو سرت داری اما در واقع در حال ریدنی.                                                                                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp
من متاهلم اسم شوهرمم جانی دپ😂

😅😅😅😅😅😅ایول

1965
این کامنتو تازه دیدم.اگه بردمت کاخ سفید لباسای ملانیا و ایوانکارو بدوزی

🤣🤣😂😂😂😂😂 من خارجم نمیرسم

آموزش مجازی خیاطی انجام میدم باهزینه مناسب اگر دوست دارید لباسای خوشگل واسه خودتون بدوزید درخدمتم❤🌹🍁دریام💞برای سلامتی مادرم وپدرم صلوات میفرستین🙏بهم بگید منم بفرستم ❤یک روزدختری خواهم داشت که تمام دنیای من است🤩شبیه خودم باچشمانی زیباکه همه ی دنیا را زیبا می بیندعاشقانه زندگی می کند .مهربانی رایادش میدهم...یادش می دهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را ❣آنوقت هیچوقت تنها نمیماند👧روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر😘 بسیار مهربان تر 😊بسیارصبورتر🥰 دوستان گلم برام دعاکنید با دلای مهربونتون که مادربشم به زودی🌻😘❤
چشم ❤ من رفتم لالا ❤ گود نایت جانی نیام ببینم 5_6تا دیگه اضاف کردی ب حرمسرا  باورکن ظرفیتش ت ...

شب بخیر

خوب بخوابی💋💋💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍

1984
وای منم عنوانتو دیدم اومدم همینو بگم😁 آخه خیلی فرانسه رو دوست دارم بودمم اونجا ولی پاریس نه خیلی ...

من یه دوستی داشتم اتریش بود یه بار دعوتم کرد وقتی رسیدم گفتم برم پاریس گفت از تو یکی توقع نداشتم هرکی میاد اینجا میگه پاریس . کلا خیلی روم حساب کرده بود خورد تو ذوقش دیگه دعوتم نکرد 😅😅

برای خودتون و خانوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنییییددد 😁‌
نون بغ بغی با کغه مغبا هم دوس داری؟

واییی یاد عموم افتادم داشت فرانسوی یاد میگرفت آلمانی هم بلد بود وقتی فرانسوی میخوند انقدر با داداشم مسخرش کردیم میخواست بره فرانسه مقصد رو به سمت ژاپن تغییر داد . دیگه جرات نداشت ژاپنی بخونه 

برای خودتون و خانوادتون و آرزوهاتون صلوات جدیدی ختم کنییییددد 😁‌
8
1718