2737
2734

من    شکم ندارم   ۵۲ کیلوام  واینکه پنجساله نازایی دارم کلی دوا درمون کردم قرار بود که ای وی اف کنم اما دکتر گف قبلش عملت میکنم کیست هم داری     کیستو وردارم ویکی ازلوله هاتو ببندم دوماه بعد ای وی اف ترسیدمو نرفتیم 

اخرین بار   اول ابان پریود شم 

یکهفته بود دلدرد شدید داشتم  بعد  چند  روز اروم اروم خوب شد  حالا امروز  توجه کردم    صبح دراز کشیده بودم   زیر دلم گوله شده بود   خیلی کوچولو دقیقا زیر نافم  بود  درحدی گه  اندازه  یه  گردی زد بیرون       همسرم بی بی چک گرف متاسفانه   خراب بود    یدونه خطم ننداخت خودمم جدات دکتر رفتن ندارم  😓

امکان داره  کیستم بزرگ شده باشه   من درازمیکشم شکمم تخته تخته بعد زیر دلم یه کوچولو دقیقا زیر نافم گرد میشه میزنه بیرون سفتم هست 

نمیخوام دکتر برم میترسم کیست باشه بگن عمل کن😥

کسی همچین چیزی تجربه کرده دقیقا زیر دلمه    سمت تخم دانها نیس

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤

حتمن بایددکتربری ب حرف کسی توجه نکن کسی چ میدونه توی بدنت چی هس؟

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب دختر از چی میترسی برو عملش کن دیگه مطمینا بعد کیست حاملگیت هم راحت تره

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2728

منم دقیقا اینجوریم.15 روز از موعدم گذشته هفته پیش بی بی منفی بود ولی هنوز پری نشدم..نمیدونم کیست هست یا حامله ام

به حکیمی گفتم روی انگشترم چه بنویسم که هم وقتی شادم هم وقتی غمگین به ان بنگرم؛گفت بنویس میگذرد
خوب دختر از چی میترسی برو عملش کن دیگه مطمینا بعد کیست حاملگیت هم راحت تره

یبار عمل کردم  نشد بعدم باز کیست برگشت

من حال کسی رو که ناخواسته باردار شده و کلی غصه میخوره نمیفهمم همونطور که اون حال من برای به آغوش کشیدن بچه ای که نمیخوادش دارم رو نمیفهمه....اون غصه میخوره چون برای لحظه های نبود بچه دنیایی ساخته همونطور که من برای بودن بچه دنیاهامو می سازم...یه روز دیر شدن موعد پریودی برای اونا معنی گرفتاری و اضطرابه اما برای من پر از تخیل و رویاست...اون با دیدن اولین قطره خون خوشحال میشه و من کاخ آرزوهام نابود میشه...دلم میخواست برای بچه ام یه مادر جوون باشم اما دست تقدیر قوی تر از آرزوهای منه...قدرت جنگیدن با تقدیر رو ندارم...تسلیمم...مجبورم که تسلیم باشم...😢برای آروم کردنم نگو خوشحال باش که بچه نداری و راحتی...آروم نمیشم عذاب میکشم، اگه نبود این نعمت راحتی داشت پس چرا دل من  آشوبه؟؟؟ دلم میخاد بوی تن بچه امو استشمام کنم،دلم میخاد بغلش کنم و لبهامو ساعتها روی گونه ی نرمش بذارم، دلم میخاد لحظه هام پر بشه از دغدغه ی شستن شلوار کوچولوی نی نیم😍، دلم پر میکشه واسه بازی نی نیم با بابای مهربونش، واسه اولین روز مدرسه اش، واسه قد کشیدنش، واسه کت و شلوار دامادیش و لباس سفید عروسیش، من هر روز با دنیایی که تو در واقعیت داری در رویاهام زندگی میکنم، ...لحظه هایی که برای تو گذراست برای من آرزوست...پس برام دعا کن تا خدا  اگه مصلحت میدونه یه کوچولوی سالم  بزاره تو دلم🤗👨‍👩‍👧💔❤
2738
من کیست درمویید داشتم دقیقا همین علایم بود

منم درموئید هست   واینکه سمت چپ بود نه دقیقا زیر دلم

یبار عمل کردم  نشد بعدم باز کیست برگشت

بر میگرده دیگه منم همیشه کیست داشتم ولی واقعا خطرناکه نذار بمونه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
منم درموئید هست   واینکه سمت چپ بود نه دقیقا زیر دلم

دقیقا برای من سمت راست بود کنار نافم ورم کرده بود انگار میکشید .

لاپراسکوپی کردم راحت شدم‌..

دوبار هم ناخواسته باردارشدم ....

من جات بودم همین فردا عمل میکردم .

رو نازایی خیلی تاثیر داره