2726
عنوان

گیجم .از اداره زنگ زدن به گوشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 11965 بازدید | 495 پست

سپیده جهارشنبه عصر ک رفتی اداره بابت اون پذیرایی از همکارت ناراحت بودی چون فهمیدی توجهاش مختص تو نبوده ی سوال واسم پیش اومد میگم تو اتاقاتون یا راهروهای اداره دوربین نصب کردن؟ بعد رییس ب این دوربینها دید داره؟

بودن تو دلیل نمی‌خواهد؛ تو خودت دلیل بودنیبودن من را دلیل باش.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سپیده جهارشنبه عصر ک رفتی اداره بابت اون پذیرایی از همکارت ناراحت بودی چون فهمیدی توجهاش مختص تو نبو ...

من حس میکنم متوجه شد منم هستم

میخاست بیاد پایین ی سر. این همکارمون بود تابلو میشد. ابمیورو بهونه کرد برای دختره. ک بیاد بگه مثلا نمیدونستم اومدی و بیاد ی سر بزنه...

با اینکه کلا این اواخر بد بین شدم ولی برداشتم اینه

وای خدای من من چقدر خنگ شدم ا ونروز از شدت ناراحتی اینو یادم رفت بگم بهتون

الان ک تو کنکاش کردز یهو اومد تو ذهنم

چقدر موزیه این بشر

وونروز یکساعت و حورده ای نزدیک دو ساعت بود ک دیدم نیومد پایین. یهو دیدم صدای پای ابدارچیمون میاد. اخه صدای راه رفتنشو میشناسم . ی مدل خاصی راه میره. دزد برق اتاق ما دو تا روشنه رفت ی سلام کرد ب اون دختره. بعد اومد ب منم بلند گفت سلام خانوم فلانی. بعد ی سر رفت بالا پیش رییس و در حد ۳ /۴ دقیفه. بعد رفت ی کوچولو کار کرد و نیم ساعت بعدش رفت

فکنم یا رییس صداشو شنید ک اسم منو اورد موقع سلام دادن

یا اینکه اون ب رییس گفت فلانی هم اومده یا رییس ازش پرسید کیا هستن و اون گفتن فلانی

نه نصب نیست حتی دم در ورودی هم دوربین نصب نیست

ببین احتمالا میدونسته اومدی و برا تو اورده دیده اون اینجاست تابلو میشه اول داده ب اون بعد رفته برا تو اورده چون گفتی خانمه میخواست خداحافظی کنه ب میز تو دید نداشته ولی اون بعداز اینکه ظرف رو ب خانمه داده اومد بهت سلام کرد(یعنی میدونسته اومدی)بعد رفت ظرف جدید اورد اومداتاقت 

پس فک نمیکنم باهمه این برخورد رو داشته باشه آخه دلیلی نداره عقلانی نیست ی ریس هلک و هلک پاشه ببینه کی اومده بره پذیرایی کنه مگه خدمتکار اداره هست ک اینکارو انجام بده

ببین احتمالا میدونسته اومدی و برا تو اورده دیده اون اینجاست تابلو میشه اول داده ب اون بعد رفته برا ت ...

وای تیلا ممنونم ازت

بالاخره ی لبخند اومد رو لبم

اصلا ا  ناراحتی زیاد ابدارچبمونو یادم رفته بود😂

مرسی واقعا

الان ک تو کنکاش کردز یهو اومد تو ذهنم چقدر موزیه این بشر وونروز یکساعت و حورده ای نزدیک دو ساعت بو ...

آااافرین ایقد اعصابم خرد شده بود ایقد حرص میخوردی الکی یادمه اون لحظه ایقد سردرد داشتم بزور مسکن فقط پستها رو میخوندم 

2706