2733
2734
عنوان

میشه بکین چیکار کنم تو روخدا

142 بازدید | 18 پست

مادربزرگم کرونا گرفته  من 3تا دایی دارم 3تا خاله مادربزرگم کل پولاشو میده پسراش وعروساش عروساش قایم شدن انگار نه انگار مامانم دیابت داره انسولین میزنه خاله های بیشعورم ساده تر از مامان من گیر نیاوردن میگن برو بیمارستان ازش مراقبت کن مامانم داره الان میره چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم پرستار چیکارست پس 

اصلا مگه از مریض کرونایی هم مراقبت میکنن 

بعد این که اومد خونه حالا ینفر باید بهش برسه ولی تو بیمارستان دیگه لازم نیست که

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

هیچی بسوز وبساز عزیزم دقیقا مثل ما،خانواده شوهرمن واقعا عالی هستن تاحالا بدی ندیدم ازشون ولی مادرشوهرم کل پولاش تو جیب دختر و داماداشه بعد کرونا گرفته شوهرمن رفته ۴۰میلیون خرج کرده دقیقا پولی که باهزار زحمت من پس انداز کردم،حرفی هم نمیشه زد کاری هم نمیشه کرد فقط خداست که میدونه چقدر دلخور وناراحتم همین الانم شوهر جانم تشریف بردن داروخانه داروهاشونو بگیرن بعد من تو یه خونه ۵۰متری بایه بچه زندگی میکنم نه خونه ای دارم نه ماشینی نه پس انداز آنچنانی،من چی بگم عزیزم؟

2738

بنظرم تو این شرایط کرونایی اصلا همراه برای بیمارلازم نیست 

ب مادرتون بگین هروقت اومد خونه بره پیشش الان پرستار هستن بیمارستان 

تازه مادرتونم بیماری زمینه ای داره بهش بگید نره 

دیروز پرستاره گوشیو از مادربزرگم گرفته گفته همراه بیاد عجیبه بخدا

وا خب پرستار ک اونجاست برسه دیگه

اگه نشد بیمارستانشو عوض کنید ببرید یه جا دیگه 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
بنظرم تو این شرایط کرونایی اصلا همراه برای بیمارلازم نیست  ب مادرتون بگین هروقت اومد خونه بره ...

من وداداشم پیگیم گوش نمیده پرستار گفت همراه بیاد اونا گفتن عروسا کلا با پسرا قایم شدن

2706