2737
2734
عنوان

شوهر من...

252 بازدید | 20 پست

هر چی میگم ب خودش میگیره.... 

نمیدونم چیکار کنم

مثلا بعش گفتم محمد بیا قرعه‌كشي بنویسیم و اینا گف نه... گفتم چرا نه این جوری پولت خرج میشع و جمع نمیشع و دایتو نگاه کن... قرعه‌كشي ثبت‌نام کرد و الان ماشین خریده.اگه بد بود ک مردم نمینوشتن

بعد میگه.. چرا همش بهروز بهروز میکنی..حالا ی ماشین اشغال گرفته 20میلیون 10ملیونش ک قصدیه 5ملیون از مامانم گرفته و خودش فقط5ملیون داشته

بهش گفتم حرف من بهروز نیس حرف من اینه ک قرعه‌کشی خوبه... (بخدا من اصلا قبلا حرفی از بهروز نزده بودم) بعد میگه نه تو میخوای بهروزو سرلوحه قرار بدم... اون مجرده من با اون فرق دارم... گفتم باش 

بهش گفتم تو نینی سایت ی نفر شوهرش مثل تو اشپز بود ماهی10ملیون در می‌آورد... عزیزم تو هم حرفه ای بشی میتونی... و اینا مثلا داشتم امید میدادم.. بعد میگه چرا منو مقایسه میکنی من همینم ک هستم... من کم کاری نمیکنم.برای من روش پول در اوردن تعین نکن. گفتم باشه

بهش گفتم چه جوریه خارجی ها ک ایران هستن افغان ها پولدارن.... بنده خدا ها حتی بابت نفس کشیدن هم پول میدن... این همه بچه میارن و زندگی شون میچرخه... میگه چیه من همینم... هفصد دادی  بهم این تیکه هارو میندازی... منم اخر منفجر شدم گفتم دهنتو ببند بابا خیلی ازین اخلاقت متنفرم چند روزه رو اعصابی... هر چی میگم ی چی میگی... اصلا نمیزاری دهنمو باز کنم.... من اگه حرفی داشته باشم رک بهت میگم یا اصلا اگه نخوام پولمو بهت نمیدم اونم سکوت... این رفتار طبیعیه؟ من18سالمه و شوهرم20

چیزی ک پاین شهر بهش میگن بی ناموسی... بالاشهر بهش میگن ازدواج سفید.. پول همه چیزو قشنگ میکنه 😏😏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوب جوابش دادی.. اگه جلو مردا سکوت کنی حرف مفت زیاد میزنن اگه هم درست کار نمیکنه به خانوادت بگو دست و پاش جمع کنن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2728

هردتا سنتون کمه بچه این این حرفاییم ک میزنی برا مردا آزار دهندس حتی اگه نیتت خوب باشه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738

این روزا اوضاع اقتصادی بد شده شاید خیلی رو شوهرت فشاره.تو موضاعای اقتصادی بهش چیزی نگو بعضی مردا دوس ندارن احساس ضعف میکنن اینجوری. سنشم ک کمه 

❤️ی صلوات واسه سلامتی مامانم میفرستی؟ 😢❤️
خیلی خوب جوابش دادی.. اگه جلو مردا سکوت کنی حرف مفت زیاد میزنن اگه هم درست کار نمیکنه به خانوادت بگو ...

ممنون عزیزم 😅😅نه بیچاره خیلی کار میکنه ولی من اصلا از حرفام منظوری نداشم

چیزی ک پاین شهر بهش میگن بی ناموسی... بالاشهر بهش میگن ازدواج سفید.. پول همه چیزو قشنگ میکنه 😏😏😎
 این روزا اوضاع اقتصادی بد شده شاید خیلی رو شوهرت فشاره.تو موضاعای اقتصادی بهش چیزی نگو بعضی مر ...

اخه منم بفکر زندگی بودم ک گفتم قرعه‌کشی بنویسیم... اما اصلا حالیش نیس

خب کارت اشتباهه

مردا از مقایسه بیزارن

و شما هم کلا مقایسه کردی از حرفات مشخصه 

منم متوجه شدم مقایسه کردیا

اونوقت میگی مقایسه نکردم🙄🙄🙄

هیچ مردی از این رفتار خوشش نمیاد که زنش دستور بده چیکار کنه

خیلی تابلو بهش گفتی و مثال زدی

ممنون عزیزم 😅😅نه بیچاره خیلی کار میکنه ولی من اصلا از حرفام منظوری نداشم

درکل به مردا نباید رو زیادی داد

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706