2737
2734

بچه ها من یک سال متفورمین پرژسترون و کلومیفن خوردم باردار نشدم دکترمو عوض کردم بهم لتروزول و دوفاستون داده.. روزی که پریود شدم از 5 پری تا 10 پری شبی دوتا لتروزول خوردم از 15 پری تا 25 پری دوتا دوفاستون یکی شب یکی صبح .. پریودیم با دارو مرتب بوده خونریزی پریودیم هم از وقتی پریود میشم زیاد بود.. ماه پیش 5 پریود شدم این ماه از سوم لکه بینی دارم من پریودام از همون ساعتی که لباس زیرم کثیف میشده شروع میشده ولی این ماه اصلا اینطوری نیست الان هفتم اذره فقط عصریا یه ذره خون ابه صورتی ازم میره که نوار بهداشتی اصلا کثیف نمیشه به نظرتون چکار کنم چرا اینقدر پریودم کمه اخه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خب دیگه لک لانه گزینی تقریبا همینطوریه....علامت دیگه ای نداری؟؟

مثل پریودای قبلیم نیستم نه سینه درد دارم نه درد زیر شکم .. فقط دیروز و پری روز سر درد داشتم و وقتی میخوابم شکمم منقبظ میشه نفخ هم دارم.. 

لک لانه گزینی چجوریه؟؟ چندروز طول میکشه؟؟ به نظرت با این شرایط کسی تاحالا باردار بوده؟ 

شرایط و نمیدونم والا چون اطلاعی ندارم ولی لک لانه گزینی همینه تقریبا از سه چهار روز ب موعد شروع میشه من سره دخترم تقریبا دوسه روز طول کشید ک من فک کردم پریود شدم و بعد سه روز اینا تموم شد و دیگه نیومد 

2706