2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خوبه اگر نونتون کم باشه

یه کف دست نون جوباسه تاخرما اصلاراهی هست کل بدن پرشه ولی شکم نیاریم دلم میخادمث گاویخورم وده کیلوکمبودوزنماجبزان کنم اماچون استعدادچاقی دارم میترسم بخورم دوباره مثل قبل فقط شکم بیارم انقده لاغرم

نان و برنج شکم میشه عزیزم تگر بیش از حد باشه

یعنی اگه نان باهروعده یه کف دست باشه برنجم دوباردرهفته ۸قاشق بقیه چیزاراخیلی زیادبخورم میوه وسبزی وپفیلاوبسکوییت مغزیجات وایناکل بدنم پرمیشه شکمم همینطوری بمونه

2714
خب چیکارکنم پس

ببین من سه چهار روز ، روزی دو سه قاشق ژله میخوردم حس کردم صورتم جون گرفته ... ولی انتظار تغییرات مشهودی نداشته باش چون بخولی پر بشه بقیه بدنتم میشه .

ژله شکردار نخور ، پودر ژلاتین بگیر درست کن . بدون شکر باشه، جوانه گندم و ماش و سالاد 

..اب زیر پوستت میره

یعنی اگه نان باهروعده یه کف دست باشه برنجم دوباردرهفته ۸قاشق بقیه چیزاراخیلی زیادبخورم میوه وسبزی وپ ...

نه عزیزم شکم که همه دادن مگر ابنکه ورزش کنی ولی مبگن برنج و نان باعث چاقی شکمی میشه

کالری بیش از حد باعث چاقی میشه

سعی کن پروتیین زیاد بخوری

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2706