2737
2734
عنوان

چه ساعتی ناهار🌮 و شام🌯 میخورید🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 53 پست
شام هر وقت گرسنه باشیم از 7 تا 11 شب😂 ناهار همسرم باشن 2 تا 3 نباشن 1 تا 2

وااای عاشق امضاتم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد شام باز گرسنت نمیشه؟؟

چرا من بعد شام سرم تو یخچاله همش ولی بابا مامانم طاقت ندارن هوا تاریک بشه باید شام بخورن😂

میشه برای سلامتیم و حاجت رواییم یه صلوات یا حمد مهمونم کنی؟
وای پفک دلم خ است😭😫

😶ندارم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2731
صبحانه ۷ و نیم الی ۸ ناهار یک و نیم الی دو شام شش و نیم الی هشت 😁

۶😧

چرا من بعد شام سرم تو یخچاله همش ولی بابا مامانم طاقت ندارن هوا تاریک بشه باید شام بخورن😂

😂😂😂😂

2738
ناهار 1 یا 1/5 شام نمیخورم کلا عادت ندارم

چ سخت

خوبه تحمل میکنی من نخورم میترکم🤦‍♀️

چ سخت خوبه تحمل میکنی من نخورم میترکم🤦‍♀️

مامانم از  بچگی هیچ وقت شام درست نمیکرد عادت کردیم دیگه شب که شام بخورم بد خواب میشم تا صبح...مگه ظهر هیچی  نخورم

وقتی حس دختیرماه یخ بزنه ...دیگه آب شدنی نیست!!!

صبحانه ۸

ناهار ۳

شام ۱۱ اینا

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2706