2410
2553
عنوان

بنظرتون عادیه

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 24 پست
با دوتا بچه کارم شده گریه دخترم ده ساله شه همش باهام گریه میکنه تازه همش فیلم ناجورمیبنه عضوسایتهای ...

چرا وقتی بچه داری و نمی تونی جدا شی خودت و بچه ها رو عذاب میدی؟ کاری بهش نداشته باش زندگیت رو بکن با بچه هات خوش باش، فکر کن دور از جون مرده، غصه خوردن که چیزی رو عوض نمیکنه، بچه رو اینجوری نابود میکنی که، فکر کن نیست خودتون سه تایید فقط، میدونم سخته ولی چاره ای نیست

بچه نداری حتما یا اگرم داری خودت پشتوانه مالی داری که ازشون حمایت کنی واسه همین اینطوری میگی خدا شاه ...

من عقدم عزیزم هیچکدومشون رو ندارم منم هیچ پشتوانه ای ندارم ن ازلحاظ مالی ازاینکه پدرومادرم حمایتم نمیکنن هرکسی به یه نحوی محکوم به زندگیه سعی کن کارکنی اززندگی همچین اشغال بی وجودی بری بیرون حیف خودتووبچه هات که همچین پدری دارن!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من عقدم عزیزم هیچکدومشون رو ندارم منم هیچ پشتوانه ای ندارم ن ازلحاظ مالی ازاینکه پدرومادرم حمایتم نم ...

نمیده بچه هامو تواین شهرکوچیک چکارکنم آخه بدون هیچ گونه مهارت وپشتیوانه ی

2720

حتمن با یه ریگی به کفشش هست 

وگرنه مردی که متاهل هست واس چی باید با رفیقاش قرار بزاره قهوه خونه .ولله من ۲تا داداشام متاهل هستن اصلن اهل این کارا نیستن .حتی دامادمون و شوهر خودم 

اصلن .

بیشتر پیش زن بچه هستن ..

رفیق مجرد هم ندارن

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

هرکی حاجت داره بیاد تاپیک اخرم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2714