2733
2734
عنوان

بنظرتون عادیه

205 بازدید | 24 پست

شوهرم تاحالا چندین بارتو مچشو گرفتم توفضای مجازی بهم خیانت کرده حالاحضوریشم نمیدونم شاید اونم کرده خیلی بی تفاوت نسبت به من بچه هام همش توقهوخونه ست بعدشم یکسر گوشی به دسته قبلانا حداقل هفته ای دوهفته رابطه داشتیم اما الان ده شبم نداشته باشیم اون مشکلی نداره فوق العاده هم باهم بحث دعوا داریم بنظرتون ا جای دیگه تامین میشه کمکم کنیدلطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره هوف اینا ک میشنوم از ازدواج زده میشم البته اینم ک خواستگار  ندارم بی تاثیر نیست:|

😂😂😂😂😂😂

خیلی دقت کن برا ازدواج و بدون ازدواج تضمین کننده خوشبختی نیست و باید برا خوشبختی تلاش کرد

اخلاق دین کار تعادل روانی

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2738
اره فعلا منتظرم یکی بیاد 😂😂😂

ان شاءالله به وقتش نه زود

انتخاب یه باره اما درست

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
نه اصلا اماهمیشه قسم میخوره که خیانتش فقط مجازی هست 

خیانته خیانت غیرقابل بخششه بنظرم خیانت من حتی میتونم کتک روهم تحمل کنم ولی خیانت ن!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
معلومه که عادی نیست ولی اینکه حتما خیانت میکنه نمیشه گفت

با دوتا بچه کارم شده گریه دخترم ده ساله شه همش باهام گریه میکنه تازه همش فیلم ناجورمیبنه عضوسایتهای مستهجنه الان میگید این شوهر آسه چی میخوای خدا بالاسرشاهده نمیخوامش اما دخترامو چیکارکنم بدم دست یک حیوان فردا نابودشون کنه خودمم هیچ پشتوانه ندارم نه سواد درست حسابی نه کاره خونواده 

خیانته خیانت غیرقابل بخششه بنظرم خیانت من حتی میتونم کتک روهم تحمل کنم ولی خیانت ن!

بچه نداری حتما یا اگرم داری خودت پشتوانه مالی داری که ازشون حمایت کنی واسه همین اینطوری میگی خدا شاهده ازش متنفرم اما واسه مردی که شب و روز ش فیلم مزخرف میبینه با ج ن د  هامیپره دوتا دختره ده ساله و 5 ساله چشم آبی ومو بورم تنها بذارم برم پی زندگیم نمیشه بچه هام نفسمن 

2706