2733
2739

سلام دوستان شوهرم با دوستش هماهنگ‌کرده بودن که امروز همو ببینن و منم به شدت از این دوستش بدم میاد و دوس ندارم شوهرم باهاش باشه شوهرم ازم پنهان کاری میکنه وقتی میخواد باهاش بره بیرون امروز تو پیاماش دیدم و شوهرم خبر نداره با اینکه قول داده بود که دیگه باهاش رفت و امد نکنه ولی زده زیر قولش چجوری بعش بگم من میدونم امروز با اون دوستش بوده که نفهمه دست به گوشیش زدم 

عزیزم شوهرم مث ماهی میمونه هرچقد سفت بگیری ازدست لیز میخوره

سعی نکن کنترلش کنی ک بدتر میکنه.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

بگو دیشب خواب دیدم بااون دوستت رفتی بیرون خیلی عصبانی هستم 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738