2726
عنوان

خاطرات خوابگاه .... بیاین تعریف کنیم

215 بازدید | 16 پست

من الان ک یاد اونروزا میفتم بخودم میگم عجب دوران خوبی داشتیم با بچه ها تو خوابگاه

اما چون از خانواده دور بودیم برامون غم انگیز و سخت بود

واقعا راست میگن باید از هر لحظه زندگی لذت برد چون خیلی زود خاطره میشه و حتی سختترین لحظه ها هم ی وقتایی خاطرش بعدها برا آدم شیرینه

بیاین از خاطرات خوابگاهتون یا هر خاطره خوبی ک دارید بگید

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی زیاده بخوام تعریف کنم یه کتابه

اگه اتفاق خنده دار افتاده بگو 

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
خوابگاهی نبودم ولی دوران دانشگاه عشقققققق بود عشق حیف تموم شد

واقعا بهترین دوران

اگر حس کنم بی ادبی جوابتو نمیدم دیگه، چون شخصیتم اجازه نمیده با هر کسی بحث کنم😊

خیلی خوب بود یادش بخیر ، ما اینجوری بود که تو هر واحد سه تا اتاق بود بعد اشپزخونه و حال مشترک ، صبح ها جلو دسشویی صف بود یکی از هم اتاقی هام لعنتی خیلی طولانی میموند نمی‌دونم چکار می‌کرد ، یکی دیگه هم بود بعد ناهار تو همون حال کوچیک پیاده روی می‌کرد که غذاش هضم شه 😑

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

یه روز از کلاس اومدم گفتم یه فیلم ببینم بخوابم.فیلم کشتار با اره برقی در تگزاسو دیدم که درمورد یه مردیه با اره برقی میکشه ادما رو و میخوره.خلاصه خوابیدم.بعد یهو با صدای وحشتناک اره برقی بیدار شدم.از تزس نمیتونستم تکون بخورم تنهام بودم.یواش یواش رفتم دم در.دیدم دارن تی وی نصب میکنن تو سالن.صدای درله😂😂😂

واقعا بهترین دوران

وای روزایی ک بارون میومد

همه میرفتیم بیرون از کلاس

موش اب کشیده برمیگشتیم

ی بار ک دوستم انقدررر خیس شد کل لباساشو دراورد ی جادر سفید از نمازخونه اورد سرش کرد همینطوری نشست سر کلاس😃

لباساشم ب در و پنجره اویزون😃

2706