2726
عنوان

یه کار زشت کردم عذاب وجدان دارم

196 بازدید | 8 پست

ماشینو بعد چند ماه برداشتم برم نون بگیرم بعد گفتم برم ب دوستمم ی سر بزنم ادرسشم بلد نبودم خلاصه یجا مجبور شدم از لاین چپ اخر برم لاین راست ک بندازم تو بلوار 

خیابون خیلی خلوت بود فقط من و ی شاسی بودیم ک شاسیم ۵.۶ متر فاصله داشت هیچی دیگ منم پیچیدم رفتم اونم یه بووووق ممتدی زد فک کنم چهارتا فحشمم داد🤐

خب چکار کنم مجبوووور بودم

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن

...

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

چون بلد نبودم یهو دیگ جای چراغ چشمم افتاد ب خیابونشون دنده عقب نرفتم موازات بلوار بودم ک پیچیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش کن

میگفتی

آینه آینه آینه😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2728
ولش کن میگفتی آینه آینه آینه😂

خیلی ترسیدم والا نزدیک بود بیاد کتک بزنه

البته خودم مقصر بودم یکیم با من همچین کاریو میکرد اعصابم خورد میشد

...... ؟؟؟😐

هیچ

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤