2733
2734
عنوان

کاسبان کرونا! و اخرین اخبار واکسن

| مشاهده متن کامل بحث + 2876 بازدید | 133 پست
چرا فکر میکنید همه دنیا بد هستن و حقه باز و فقط خودمون خوبیم؟؟؟؟؟؟

همینو بگو...حتما متنش هم اراجیف بود...کی میگه بیمارستان دولتی ۱۰ میلیون برای بستری کرونا میگیره؟؟پس چرا از بابای من فقط ۴۰ هزار گرفتن؟؟؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همینو بگو...حتما متنش هم اراجیف بود...کی میگه بیمارستان دولتی ۱۰ میلیون برای بستری کرونا میگیره؟؟پس ...

دقیقا!

بخدا انقد ک همه جای دنیا انسانیت دارن واسه انسان ارزش قائل هستن یک هزارمش تو این ایران ما وجود نداره

ی مشت دزد دور هم جمع شدن دارن خونمون رو توی شیشه میکنن

2731
اره.اونایی که ساختن هموناهم پادتنش را تولید میکنن .... یکم اطلاعات و عقل را به کار بندازیم این یه گ ...

شما عقل و اطلاعاتت رو بکار بنداز ک نگی بیمارستان دولتی واسه بستری بیمار کرونایی ۱۰ میلیون میگیره!

الان یکساله دانشمندای دنیا جمع شدن دارن تلاش میکنن واسه ساخت واکسن،همه این دانشمندا از کشورهای مختلف جزء این سیاستمدارای کثیف هستن؟؟؟؟؟

2738

مرررسی

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸

چقدر اين مملكت كاسب داره كاسب دارو كاسب كرونا كاسب عمل زيبايي كاسب روانشناسي كاسب شايعه پراكني كاسب لوازم بهداشتي كاسب بازي با روح و روان مردم...حالم ديگه بهم ميخوره ازين زندگي كه اينجا داريم

وزارت بهداشت غلط کرده با همه خائنین به کشور داروی امام کاظم تنها داروی کروناست خیلیا باهمین دارو خوب شدن نمونش خودم پس چرت وپرت نگین لطفا

خودت باش چون تو یکی از بهترین نقاشیای -خدایی-🦋❤❤❤
شما عقل و اطلاعاتت رو بکار بنداز ک نگی بیمارستان دولتی واسه بستری بیمار کرونایی ۱۰ میلیون میگیره! ا ...

برو بابا بی سواد.من خواهرم پرستاره

خودم واقفم به همه چی.نیازی نیس تو ادم بی سواد و ظاهر بین به من یاد بدی

درحدی نیستی جوابتو بدم خدا هدایتت کنخ

2706