2733
2739
عنوان

خواهر دوستم خیلی بی شخصیته

651 بازدید | 46 پست

من دوستم با ی سری دیگه افراد دیگه گروه زدیم بعد این با خواهرش خیلی با هم صمیمی ان خواهرشم هم  تو شست شوی مغز عالیه

اگه هستین ادامشو بگم

بعدخواهرش تجربی میخونه بدبخت ملت که قراره زیر دست این درمان شن😒😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هستی هستی😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2731
2738

بعد ما پارسال درباره شیمی ی مسئله بود دبیر مون گفته بود حفظ کنین برای سال بعدتون خوبه بعد من حفظ کردم امسال یادم رفته حالا ی سوتی دادم تو گروه اینم به خواهرش گفته اونم برای من پیام گذاشته اگه بلد نیستی دیگران رو هم گمراه نکن منم گفتم من فقط امسال با این سر کله دارم دیگه به دردم نمیخوره اونم به یکی از بچه های گروه گفته که با این حرف نزنین بعد ی موضوع رو دختره به من اشتباه گفت منم گفتم به زندایم اونم جواب درست رو به من داده بعد تو پیویش  میگم این درسته جواب نمیده میگم دلیلم دارم جواب نمیده 😒

2706