2737
2734
عنوان

کسیو دیدین دوتا رشته خونده باشه تو دانشگاه ؟ بیاین تعریف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سال اول ک کنکور دادم خیلی نخوندم پزشکی ازاد قبول شدم بزرگترین حماقت زندگیمو کردم نرفتم چون از پس ...

واقعااااا ارادتون رو تحسین میکنم:)

حقیقتش من سوالم اینه که بنظر شما کسی میتونه رشته ای مثل داروسازی رو بخونه و درکنارش شیمی هم داشته باشه؟ ( چون شما هر دو رشته رو خوندین و حجم کتاب ها و تایمی که باید براشون گذاشت رو میدونید از شما میپرسم)

حالا شما که جدا جدا خوندین و مجدد کنکور دادین....

ولی بنظر شما کسی که ترم اول داروسازیه

اگه بره شیمی پیام نور هم ثبت نام کنه، میتونه هر دو رشته رو باهم پیش ببره ؟ (از لحاظ حجم دروس) 

در واقع این دو تا رشته رو همزمان بخونه

کار غیرممکنیه؟

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
واقعااااا ارادتون رو تحسین میکنم:) حقیقتش من سوالم اینه که بنظر شما کسی میتونه رشته ای مثل داروسازی ...

بستگی ب خودت داره ولی خوب مسلما سخته این دو تا رشته ای ک من گفتم  همزمان سخته تو هشتاد در صد می گم نه برای همزمانی باید یه گرایش اسونتر باشه ب نظرم ک برسی ب هر دوش، من تونستم بعضی درسا مثل فیزیک و شبمی عمومی ها و دروس عمومی رو معادل سازی کنم 

2728
بستگی ب خودت داره ولی خوب مسلما سخته این دو تا رشته ای ک من گفتم  همزمان سخته تو هشتاد در صد می ...

مرسی عزیزم 

ممنونم از راهنماییتون

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2738
حقوق خواندم قصد دارد پرستاری بخونم

چرا تغییر حیطه میدین؟