2726

رشته هاش چی بودن؟

و تو چه نوع دانشگاهی؟ ازاد دولتی پیام نور؟

میرسوند همه رو باهم؟

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

همزمان با هم نه 

ولی دو تا رشته خوندم 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من طلبه اس و دکترا روانشناسی داره

هم زمان تو دوتا رشته در سن ۲۹ سالگی دکترا داره☹😑

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
2728
همزمان با هم نه  ولی دو تا رشته خوندم

چ رشته هایی؟

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
همزمان ک نه ولی اول شیمی خوندم بعدم داروسازی هر دو سراسری

ینی اول لیسانس شیمی گرفتید 

و بعد داروسازی 

ینی دوباره کنکور سراسری شرکت کردین ؟

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
همزمان ک نه ولی اول شیمی خوندم بعدم داروسازی هر دو سراسری

ایران هستن؟

نخبه بودن ؟

ایران هستن؟ نخبه بودن ؟

هستید*

روزی حداقل ۱۳ ساعت درس میخوند 

الان ک دکترا روانشناسیش تموم شده و دنبال تزه و فقط درس حوزش مونده حداقل ۹ ساعت ب جز کلاساش درس میخونه🙄

عضو گروه بنفش💜#وزن اولیه:۸۹.۴۰۰ #وزن هدف:۶۵    ‌         ‌  همیشه وقتی حرف از لاغری میزنم همسرم میخنده و میگه خانم منو تو نمیتونیم وزن کم کنیم بیخودی خودتو اذیت نکن!باید بهش اثبات کنم ک من قدرتمندم و میتونم ...من باید بتونم که مثل بقیه انسانها خوش اندام باشم ! من نباید نعمت خوش اندامی رو از این صورت جذاب و موهای قشنگمم بگیرم!من میتونم شبیه تر به فرشته هابشم 💪💪💪💪💪💪💪
چ رشته هایی؟

حسابداری دانشگاه آزاد 

علوم تربیتی پیام نور

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
خودم هستم 😂 نخبه ک .... درسم خوب بود شکر خدا علاقم داشتم

حواسم نبود  

بنظرتون نمیتونستین هردو رشته باهم بخونین؟

میدونم دوتا دولتی همزمان غیرقانونیه

از لحاظ حجم دروس دارم میگم...

مثلا میتونستین شیمی پیام نور و دارو سراسری بخونین همزمان؟

حواسم نبود     بنظرتون نمیتونستین هردو رشته باهم بخونین؟ میدونم دوتا دولتی همزمان غیرقان ...

من سال اول ک کنکور دادم خیلی نخوندم پزشکی ازاد قبول شدم بزرگترین حماقت زندگیمو کردم نرفتم چون از پس هزینه هاشم برمی اومدیم دیگه گفتم بذار همین شیمی رو بخونم بعد تو دانشگاه راهنمایی کردن ک ارشد نگیر از همین جا برو داروسازی منم دوباره شروع کردم برای کنکور بعد ا سال فارغ التحصیلی قبول شدم اون سال اول پزشکی مد نظرم بود بعد دیگه حریان اینجوری پیش اومد

2706