2726
عنوان

شما اگه خواستگارتون

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 54 پست
شماره امو گرفته تو این یکی دو هفته حس میکنم حرفاش منظور داره یه شب ساعت ۱۰ پیام داده بود من شام خور ...

من باشم این آدم رو میذارم کنار ‌ایشون داره بخاطر نیاز جنسی ازدواج میکنه و هیچی دیگه جز این مورد نمیبینه 

😁
کلا مشکوک میزنه این آدم مورد خوبی برا زندگی نیست مطمین باش محرم شی،ناخونک میزنه بهت  شاید کا ...

از لحاظ مالی خیلی بالان

خودشونو مذهبی میدونن

ولی خودش گفت خواهر برادرام چندتاییشون نماز نمیخونن

کاش دلها در چهره ها بود.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من باشم این آدم رو میذارم کنار ‌ایشون داره بخاطر نیاز جنسی ازدواج میکنه و هیچی دیگه جز این مورد نمیب ...

منم حس بدی بهش دارم به احتمال خیلی زیاد ردش کنم این حرفش هم منظور دار بوده؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
کل اقوام من متوجه شدن  معرف همه رو خبر کرد نمیدونم شاید میخواست مارو منصرف کنه

مراقب باشید

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2728

ن ایشونو درک میکنم ن شمارو

البته تو خونواده ی ماهم اوکیه محرمیت بخونن ولی ن برا ۷ ۸ ماه مثلا ۱ ماه میخونن تواین مدت کارای عروسیو میکنن ن ک تازه بخان بشناسن همو

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
تا محرمیت خونده بشه دیگه دستش به شما عمدا میخوره از این مذهبی های معتقد به صیغه بترس به بهانه اینک ...

همه اینطوری نیستن که :(

مثلا شهرما رسمه صیغه محرمیت خونده میشه بین دختر و پسر 

ولی بازم حدوحدود رعایت میشه

:) 💛
تا محرمیت خونده بشه دیگه دستش به شما عمدا میخوره از این مذهبی های معتقد به صیغه بترس به بهانه اینک ...

دقیقا 

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
همه اینطوری نیستن که :( مثلا شهرما رسمه صیغه محرمیت خونده میشه بین دختر و پسر  ولی بازم حد ...

اون رسم شهر هست نه رسم خود خواستگار که همینجوری هم شرط میکنه نپسندیدیم همه چی تموم میشه

😁
2706