2726
عنوان

برا یلدا برنامتون چیه..🍉

| مشاهده متن کامل بحث + 2555 بازدید | 190 پست
نه مگه میخوای امتحان بدی گلم  باید عملی یاد بگیری  حالا اگه دلت میخواد فقط یه دور روخوان ...

آخه دوست دارم ذهنم طبقه بندی داشته باشه..تو کتاب ننوشته که مثلا اگه به چاله رسیدیم چیکار کنیم؟؟

میدونه مشکل من اینه که نمیدونم کی کلاج رو ول کنم.😂

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی سخته هیچی نمیتونه بخوره هیچی دوسالشم هست هنوز خوب نشده دوغونم اصلا

خوب میشه ایشالله نگران نباش❤

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2728
آخه دوست دارم ذهنم طبقه بندی داشته باشه..تو کتاب ننوشته که مثلا اگه به چاله رسیدیم چیکار کنیم؟؟ مید ...

به چاله که رسیدی ماشین رو بنداز وسط چاله از روش رد نشو 

یا یه نیش ترمز میزنی میزاری دنده یک ،بعد نیم کلاج از کنارش رد میشی .

کلاج درهمه موارد بدرد میخوره 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
اره خیلی سخته هیچی نمیتونه بخوره هیچی دوسالشم هست هنوز خوب نشده دوغونم اصلا

اگه بخوره علاعمش چیه..الان که دوسالش هست رو میگم..مثلا ماست بخوره چی میشه؟

به چاله که رسیدی ماشین رو بنداز وسط چاله از روش رد نشو  یا یه نیش ترمز میزنی میزاری دنده یک ،ب ...

خب مثلا دنده دو هستم رسیدم سرعت گیر اول ترمز کوچیک بعد کلاج و دنده یک بعد همچنان کلاج رو بگیرم تا آخر وقتی که که کلا ماشین از رو سرعت گیر گذشت بذارم دنده دو و یواش یواش کلاج رو آزاد کنم..

کهیر میزنه بعد رفلاکس میشه ادامه بده اسهال خونی میشه و دراخر باز ادامه بده تب شدید میکنه

چ جوری کهیر دونه دونه اطراف محل پوشک یا بیشتر؟؟؟ 

خر و پف هم میکنه؟یا تو خواب پخ پخ

خب مثلا دنده دو هستم رسیدم سرعت گیر اول ترمز کوچیک بعد کلاج و دنده یک بعد همچنان کلاج رو بگیرم تا آخ ...

وقتی گذاشتی دنده یک ،یه کوچولو کلاج‌رو بیار بالا یه کوچولو گاز همزمان  ،کلا وقتی دنده یک هستی کلاح‌رو ول کن 

از چاله رد شدی کلاج‌تا آخر بگیر بزار دو و کلاج رو ول کن اروووم همزمان گاز کممم

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
وقتی گذاشتی دنده یک ،یه کوچولو کلاج‌رو بیار بالا یه کوچولو گاز همزمان  ،کلا وقتی دنده یک هستی ک ...

ممنونم..یکی دو ماه دیگه انشالله ماشین دار میشیم.ببینم چ میکنم.

ممنونم..یکی دو ماه دیگه انشالله ماشین دار میشیم.ببینم چ میکنم.

انشالله گلم 

شام یلدا پیتزا🙄مگه سبزی پلو ماهی نمیخورین

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706