1989
1955
عنوان

من خیلی ناسازگارم ؟؟؟

209 بازدید | 30 پست

دوباره با شوهرم دعوام شد قبلا چمدونشو برد این دفعه کل وسایلشو برد. حس میکنم ناسازگارم. چون دودقیقه باهم نمیساختیم. الانم قصد داریم بعد دو سال عقد و دوسال ونیم عروسی تموم کنیم. ولی من از مهریم نمیگذرم. چون ازدواج دومم بود

با همسر اولت مشکلت چی بود؟ از اون هم مهر گرفتی؟

🌼دست پدر و مادرت را ببوس، پایش را ببوس تا به گریه بیفتد، خودت هم به گریه می افتی، آن وقت کارت روی غلتک می افتد و همه درهایی که به روی خود بسته ای، خدا باز می کند🌼

خان خود را برای عید زیباتر کنید

1965

خونه رو گذاشت برات🙄چ شوهر خوبی😁

❤سخت ترین کار یه عاشق ، دل بریدن از یه دلبر              اگه راحت بود که فرهاد دله یه کوه رو نمیکند❤                     💜دختری ک عاشق میشه                                                خیلی بی دفاع میشه                                                   مرد باشید و اذیتش نکنید💜
خونه رو گذاشت برات🙄چ شوهر خوبی😁

خونه خودم بود. وسایلشو فقط برد. این بار اولش نیست. این اتفاق بارها افتاد. یه روز 20 روز قهر رفت به خاطر پدرومادرم بهش گفتن باهم خوب باشین برگشت

1967
من واحد بالای بابام اینام . از خونه بابام منو بیرون کنه!!!!😔

مشکلتون چیه‌اخه حل کنید خب

رک‌میگم‌ببخشیدا ولی اینبار جدا شی

ازدواج سومت دیگه بعیده یه جوون‌نرمال بیاد

سعی کن مشکلاتتونو حل کنین

نیلی جون زندگیمو بهت مدیونم عاشقتم بهترینم💖
1976
مشکلتون چیه‌اخه حل کنید خب رک‌میگم‌ببخشیدا ولی اینبار جدا شی ازدواج سومت دیگه بعیده یه جوون‌نرمال ...

دیگه حوصله ازدواج ندارم. باهم نمیسازیم.همو میبینیم انرژی منفی میگیریم. انگار یه نیرویی نمیزاره خوب باشیم. تقصیر خانوادشم بود. اگه بمن محل میزاشتن شاید این رفتارش باهام بهتر بود نمیدونممم 

دیگه حوصله ازدواج ندارم. باهم نمیسازیم.همو میبینیم انرژی منفی میگیریم. انگار یه نیرویی نمیزاره خوب ب ...

گور‌پدر خانوادش

شما قراره دوتایی زیر یه سقف زندکی‌کنین

اجازه دخالت به هیج‌کسی‌ندین

خودتون‌دوتایی‌باهم خوش یاشین دوست باشین

نیلی جون زندگیمو بهت مدیونم عاشقتم بهترینم💖