2733
2734

میخام بهم بگن چطوری برنامه ریزی میکنن کارهای خونه اینا چطوری انجام میدن ک همیشه مرتب باشه ایده و راهکار بگید 

هفتگی برنامه بریز

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    

اگه هم مث من بچه کوچیک داشته باشی هرچقدرم منظم باشی بازم خونه میریزه بهم

منم نه به خودم نه به بچم سخت نمیگیرم

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنبه ها زیرو روی خونه رو تمیز میکنم

بقیه روزای هفته در حد یه گردگیری و پخت و پزه

همیشه هم مرتب و منظمه همه چیز

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
اگه هم مث من بچه کوچیک داشته باشی هرچقدرم منظم باشی بازم خونه میریزه بهم منم نه به خودم نه به بچم س ...

آفرین

کلا بچه ها گناه دارن بیرون که نمیتونن برن خونه هم هی گیر بدیم نکن بچه افسرده میشه

2738
بچه نداری؟

پسرم بزرگه اما از بچگی یاد گرفته مسئولیت اتاقش با خودشه....حتی شنبه ها که کارم زیاده باهم خونه رو تمیز میکنیم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
میدونم میخام از بقبه کمک بگیرم بهتر بشم احساس میکنم اولویت بندیم ضعیف

هرموقع آشپزی میکنی همون موقع ظرفاتو بشور هرموقع غذا میخورید هم بعدش بشور

من هر روز صبح که پامیشم اول آشپزخونه رو مرتب میکنم بعد همه جارو جارو میزنم بعد همه جا رو دستمال میکشم

بعدش ناهار درست میکنم

اگه لباسی باشه میره تو ماشینو و دستشویی رو تقریبا یکروز درمیون میشورم

بازم با اینحال بعضی مواقع خونه مث بمب میترکه

پسرم بزرگه اما از بچگی یاد گرفته مسئولیت اتاقش با خودشه....حتی شنبه ها که کارم زیاده باهم خونه رو تم ...

خوب مال من یک و سال نیمشر

منم بهش سخت نمیگیرم چون تازه تو مرحله یادگیری مثلا دوس داره خودش غذا بخوره اینطور هی بخام بگم تریز فعلا ذوقش کور میشه از طرفی هم کار خونه 

خوب مال من یک و سال نیمشر منم بهش سخت نمیگیرم چون تازه تو مرحله یادگیری مثلا دوس داره خودش غذا بخور ...

الان اصلا ب بچت سخت نگیر....خیلی آموزشا میتونه غیرمستقیم باشه مثلا موقع غذا خوردنش همون زیراندازی که زیر بشقاب غذاش میندازی بچه یادمیگیره قبل از خوردن از زیرانداز استفاده کنه....

الان اصلا ب بچت سخت نگیر....خیلی آموزشا میتونه غیرمستقیم باشه مثلا موقع غذا خوردنش همون زیراندازی که ...

اصلا بخاطر همین کارم چند برابر ی وقت تو روز چند دست لباس و زیر انداز کثیف میکنه ولی هیچی نمیگم ک یاد بگیره خودش

2706