2733
2739

۳۸ بگیر 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه گفت. هر سایتی میخری راهنمای سایز داره گلم. سایت زیر بیست ببین من ک عاشق لباساشم قیمتاشم مفته چون تک سایزای خارجی داره قیمتش بی نظیره. همشونم راهنمای سایز دارن

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

اگه از پیجی میخوای خرید کنی از ادمینش بپرس بگو اگه جدول سایز دارن بهت بده و اندازه گیری کن و البته سایزش یکم بزرگتر باشه بهتره تا اینکه کوچیک باشه...

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2738

به فروشنده بگی اندازه دورکمر و اینا رو بهت بگه میتونی سایزبدست بیاری

معمولا بچه های ۱ساله با اندام متوسط ۴۰میپوشن

۱۸ماهه میشه ۴۵

ولی بازم بستگی داره ک سرشونه پهن داره یا پاهای تپل داره یا برعکس

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜

قد لباسش ببین چند سانته همون سایزشه

۴۰ باید سایزش باشه منم دخترم رو به تپل بود یکسالگی ۴۰ میخریدم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

اونایی ک میگن ۴۰ دوساله و ۴ ساله اشتباه میکنین عزیزان

من پسر۲ساله ی لاغردارم سایزش ۵۰شده الان

خوب یادمه که لباس خونگی برای یکسالگیش روباسایز۴۰میخریدم و ۴۵هم برا ۱۸ماهگیش

الان ک دوسالشه لباس سایز۴۵تنش میکنم خیلی اذیت میشه

💜صعود به گروه بنفش💜قد۱۶۵ هدف ۵۵الی۶۰💜وزن اولیه ۸۰😵وزن فعلی ۷۲🤩🤩 تاریخ بنفش شدن ۳/۱۶💜هدف ۶۰💜
اونایی ک میگن ۴۰ دوساله و ۴ ساله اشتباه میکنین عزیزان من پسر۲ساله ی لاغردارم سایزش ۵۰شده الان خوب ...

عزیزم فقط به لاغری نیست

یه بچه ای سرش درشته از یقه مشکل داره

یکی شونه پهنه

یکی سینه هاش پره

بدن بچه ها متفاوته، شاید بچشون همون سایز راحته

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706