2726
عنوان

بیماری پسوریازیس.. تجربه من

4836 بازدید | 50 پست

سلام دوستان.. 

پیرو تاپیک دیروزم خواستم تجربه درمانم رو در اختیار بذارم.. 

هر چند که هنوز به طور جدی درمان شروع نشده و تازه متوجه بیماریم شدم و فقط سه نقطه بدنم درگیره..

پماد مگاکورت و پماد عالی تر روش نوشته مومتازون بهسا 1 درصد خیلی زخمم رو بهبود بخشید.. 

و تحقیق زیاد کردم طی همین دو روز حجامت رو درمان موثر در این بیماری میدونن.. 

هر کس این بیماری رو داره حتما پیگیری کنه من فکر میکنم مفصل پای چپم هم درگیر شده.. چون خیلی درد میکنه.. 

به امید بهبودی همه بیماران... 

قدر سلامتی تون رو بدونید عزیزان.. بالاترین نعمته

پرهیز غذایی هم خیلی تاثیر دار 

اگ بدنتون ضایعه هم دار از ترکیب ابلیمو و روغن زیتون میتونین نتیجه بگیرین 

سرتونم درگیرع میتونین شامپو کل تار ی درصد استفادع کنید

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خیلی وقته از Daivobet استفاده میکنم. حجامت هم که هیچ پایه علمی نداره.

وقیح این روزا کاسبیت خوب نیستا بیشتر وقتا عکسدون سایت خرابه😂

خطرناک ترین خوردنیه دنیا                         گول ظاهر آدماس.
تشکر بابت راهنمایی تون

خواهش میکنم مهربون

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

چی هست؟ 

شما هم این بیماری رو دارید؟؟؟ شدت پیدا میکنه؟ من سه نقطه بدنم کوچولو درگیر شده.. میترسم زیاد بشه

انشاالله،، انگشت دست پسرمنم دوماه بود زخم شده بود بیرون هم نمی‌رفت گفتم شاید پسیو گرفته بردم دکتر ایشون گفت اگزماست یکماه آب نزن دوتا قطره ی مگا کورت داد و گفت ببند الان بعد از دوهفته بهتر شده امیدوارم بر نگرده زخمش

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

و این نکته ی ریز رو ضمیمه کنم که شاتوت به فصلش بخورین حتما.همون توت قرمز.و اگه تونستین برا زمستونم فریز کنید وروزی چند تا حتما بخورین.پسوریازیس انشاالله درمان میشه.

و اضطراب واسترس وتنش رو از زندگیتون حذف کنید.

😯😯😯😯😯حس خیلی بدی بهت دارم 

خودت ناموس نداری

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
عمدا این کارو میکنن؟‌ الان خواستم واسه امتحان عکس بزارم که نشد. 

نمیدونم میخوای امیر فنی رو صدا کن یا نی نی یار رو تگ کن بیان پاسخگو باشن😂

خطرناک ترین خوردنیه دنیا                         گول ظاهر آدماس.
2706