2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چتو هفته چند دکتر سونوت کرد؟؟

همین که خونریزی کردم رفتم دکتر ولی نزاشتم ازم سونو واژینال بگیرن چون یه دونه دبگه با معاینه وسونو واژینال سقط کردم از بس معاینه کردن فقط سونو گرفتم گفتن نطفه تشکیل شده خودم سر خود شیاف گرفتم استراحت کردم خونریزیم قطع شد دیگه تا ۱۱ هفته نرفتم سونو اونموقع گفتن بچه سالمه خداروشکر ولی جفتش پایین بود تا ۷ماهگیم بالا نرف

2728
عه خب چیکار کردن با جراحی یا دارو؟؟

من با لاپروسکوپی البته مال من شش هفته و سه روز بود و جنین ضربان قلب داشت دکترم این رو ترحیح داد ولی دکتر دیگه گفت امپول من بتام بالای سه هزار شده بود

نترس گفتم یه احتماله ضعیفه ولی اگه هر چی زود بفهمی راه درمان سریعتر و اسونتره

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

عزیزم همه متخصصین گفتن سونو واژینال هیچ خطری برای بچه نداره تو نت هم سرچ کنید کارشناسان همین می نی س ...

يكي از دوستام انحام داد چون هنوز بچه ي لخته خون احتمال سقط داره از دوستم سقط شد واژينال انجام داد

اره فردا خود دکتر فک کنم سونو کنه

خب اگ مشکلی نداشته باشه واست دارو میده تا روز تشکیل قلب

فقط کارنکن حتی سبک.چیز گرمی هم نخور.سیرهم‌داخل غدات اصلا نریز.حتی تا چهارماهگی ب بعدهم.چون ب شدت گرمه

نترس خیالت راحت هنوز اولاشی برای هر اقدام 

من اولاش فکر نمی کردم باردارم تو هفته پنج که دیدم خونریزیم مثل پریودی نیست شک کردم و بیبی زدم بعدشم دیر دکتر رفتم و.... بخاطر همین دیر شد

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

خب چطور شد من میفهمم باردارم فرداش به خونریری و لک بینی میافتم

چطوری میفهمی بارداری ینی از علأمات میگی یا ازمایش دادی

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
2706