2726

اگه شما هم ازین تجربیات دارید بگید بخندیم یکم

بنظر من ک واقعا خنده دار و مسخره میاد😅

تقریبا هر هفته برا خاهرم خواستگار میاد واکنش های شوهرم خیلی خنده داره😅
مثلا هردفه میومدن و میرفتن میزنگم مامانم ببینم چ خبر بود شوهرم وایمیسه کنارم بعد من عمدا شروع میکنم راه رفتن اونم دنبالم راا میوفته هی میگه بگو چی میگه چ خبر بوده
اخر ی اینجوری😒نگاش میکنم میره پی کارش بعد ک صحبتام تموم شد عین بچه ها بدو بدو میاد اولین چیزی ک میپرسه اینه چکاره بود😐
بعد دیروز برا خاهرم باز خاستگار اومده بود تا فهمید طرف وکیله یکم اینجوری نگام کرد☹ بعد شروع کرد از معایب وکیلی گفتن ک فردا اگه ب مشکل بخورن نمیتونه حق و حقوقش رو بگیره بدرد نمیخوره منم گفتم فعلا ک برا از سر باز کردن راه داده اومدن میدونی ک قصد ازدواج نداره قیافش این شد😁
بعد امروز صبح میگه مریم جواب فلانی معلوم نشد؟گفتم تو چرا انقدر هولی اخه کی از دیروز تا حالا جواب میده سریع
یکم اینجوری بود🤔بعد میگه نمیشه حالا شوهر نکنه هیچوقت🙄گفتم چرا اونوقت😐
عین پسر بچه های لوس لب و لوچشو کج کرده میگه اخه نو ک بیاد ب بازار من میشم دل ازار دیگه منو دوس ندارن خانوادت😐 با چشای گرد گفتم تو حسودی میکنی؟😳 با کمال خونسردی میگه اوهوم☹
یعنی اسم جاری ها بد در رفته باجناق ها بدترن😂😂😂
اینم بگم پدر مادرم خیلی خیلی شوهرم رو دوس دارن و متقابلن شوهرمم خیلی دوسشون داره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

عاااا دوس دار همیشع خودش سر تر باش 😂😂😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاااا دوس دار همیشع خودش سر تر باش 😂😂😂

دقیقا

مخصوصا از لحاظ شغلی

اخر سرهم‌میپرسه حالا قیافش چطور بود😒

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728
دقیقا مخصوصا از لحاظ شغلی اخر سرهم‌میپرسه حالا قیافش چطور بود😒

وااایییی فقط اونجا ک معایب میگف😂😂

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
سن همسرت؟ 😁 جالب بود برام

کم نبست😂

متولد۶۰😑

چه حسووود😂

هیچوقت فکرنمیکردم حسود باشه😂

خودم خدایی ب هیچ احدی حسادت نکردم تا حالا🙄

[QUOTE=166089480]عین شوهر من...من خواهر ندارم....شورم همیشه میگه دوست دارم 10تای دیگه برادر خانم داشتم اما باجناق نه ...[/QUOT

پس خداروشکر کن😅

2706