2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه چی تمیز باشه خب

گرد و خاك نباشه

وسایل تو خونه پخش نباشه

مبلا و فرش لکه نداشته باشن

😑

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

ب خونه ی خودم..جایی که روی کابینتاش وروی یخچال برق میزنه

خونه ای که سرویسش تمیزه

ب جایی که جارو و طی کشیده شده

کمدها همه مرتبن

خیلی خوشحال و خوشبختم از این همه تمیزی

👊همیشه قبل از بحث با کسی دوتا سوال از خودتون بپرسید؟ 1.کجای زندگیشم؟ 😏  2. کجای زندگیمه؟ 😕  اگه جواب (هیچ جا) بود، بحث بیخود نکنید!!!😊

گازش چرب وچیلی نباشه

جاروکشیده باشه ظرفشوش خالی باشه

وروی کابینت‌ها شلوغ نباشه 

ریخت وپاش راجزءکثیفی حساب نمیکنم چون بچه کوچیک دارم ومحاله وسط خونه پراز اساب بازی نباشه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
ب خونه خواهرم 😂😂😂 یعنی ی جا ی لکه یا گردوخاک نمیبینی از بس خودشو شوهرش تمیزن  تازه شاغل هم ...

افرادی که شاغلند نصف روز نیستند .ما از ۷ صبح تو خونه رفت وآمد بچه ها صبحانه خودنشون .میان وعده خوردنشون مدتب در وپنجره بازه خاک میاد تو خانه دستاشونو میزنند به همه چی .نهار شام .اسباب بازیشون .دیگه چی بگم هر چی بگم کم گفتم .نمیشه هم دعواشون کرد .ولی بااین حال ما خانمهای خانه دار سعی میکنیم همه چیز تمییز باشه.

2706