2733
2734
عنوان

از دست مادرم یکم شاکی ام

316 بازدید | 34 پست

مادرم خیلی زن خوبیه سالها زحمت کشیده برام و دوستش دارم اما یه رفتارایی میکنه باعث عصبانیتم میشه 

امروز صبح سگم تو سینی ادرار مخصوصش جیش کرد و کف پای جیشش رفته اتاقم 

اتاقم فرش نداره و خیلی کوچیکه هم تخت و کمد و میز مطالعه داره سرامیکه زیاد وقت نداریم هی فرش بندازیم هی برداریم توی تابستون 

اما هوا سردتر شده اتاقم یخه هیتربخاری دارم گرمم میشه 

امروز دیدم کف اتاقم با وایتکس تمیز کرده یهو از خواب پا شدم ۳۰ بار پشت سر هم عطسه کردم آلرژی دارم به مواد بودار شیمیایی حساسم قبل کرونا هم الرژیم بیداد کرد آبریزش بینی و سوزش گلو و چشم و عطسه شدیدم دارم یهو پا شدم هیچی نگفتم رفتم یه آبی به صورتم زدم و موهامو شونه کردم چیزی نگفتم برگشتم اتاقم با خودم گفتم خدایی این چرا لیز میخوره هی میفتم نکنه مونده 

صبحونه تموم کردم گفت فرزانه جارو برقی بکش کشیدم به هرحال وظیفم بوده گفت کمی گردگیری کن انجام دادم 

کارمو تموم کردم سگم رو گذاشتم تختم غر غر میزد بخاطر عروسک محل ندادم عروسک پولیشی پر پشم خریدم میخواد خرابکاری کنه پنهانش کردم یه طناب بهش دادم بازی کنه 

دستمال گردگیری رو اپن گذاشتم و به مادرم گفتم مادر من نمیدونی من مریض آلرژی دارم حساسیت دارم کاش به من میگفتی بیدارم میکردی خارج میشدم دیگه بویی نمیکردم اوضاع منو ببین 

یهو مادرم گفت اره تویی همش سرت گوشیه کار رو برام انجام دادی ممنونم ولی نتونستم بگم میترسم مخالفت کنی بلفی شاشیده رفته اتاقت نشسته تو خواب بودی 

گفتم چه ربطی به موبایلم داره گیر دادیا نه مخالفت نمیکنم قبلش میگفتی بهتر نبود این رفتارت خیلی زشته 

لج کردم وایتکس رو برداشتم ریختم سرامیک اتاقش و گفتم خودت میبودی ناراحت نمیشی؟

مامانم چیزی نگفت فرزانه آروم باش غلط کردم به تو نگفتم اخر دوتایی بعد از جر و بحث ساکت شدیم 

بنظرت مادرم حق داشته یا من؟

علت اینه که سرم تو موبایلمه بخاطر گروه دانشگاه و درس و کلاس هنره خیلی پیام میاد میگه جواب منو نده جواب اونا رو بده میگم مادرمن ببخشید منو صدا زدی صدای تلویزیون زیاد بود متوجه صدات نشدم این چه حرفیه میزنی 

میخوای دو نصف شب جواب مردم رو بدم ؟

یا سمعکم کار نکرده صداشو متوجه نشدم نباید سرزنش کنه اخه

(پدرم پیشم نیس خیلی وقته و تک فرزندم)

رفتارم با مادرم اشتباهه؟

الان ازش عذر خواهی کنم‌مادرم آدم بخشیده اس

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
چ سگ بی ادبی😐

سینی ادرار تو حموم گذاشتم بره شاش کنه ولی کف پاشو فراموش کرده با پد الکلی تمیز کنه 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بنظرم یه رمان بنویس خیلی با جزییات تعریف کردی

الان ناراحتی؟

مادرت لطف کرده

رفتارت اشتباه بود

میتونستی بگی مامان صب تمیز کردی این بو وایتکس بهم خورد ب عطسه افتادم 

و تمام

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2738
سینی ادرار تو حموم گذاشتم بره شاش کنه ولی کف پاشو فراموش کرده با پد الکلی تمیز کنه 

🤣🤣🤣🤣

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
قدر مادرتو بدون شما رفتارت باهاش خوب نبود...بنظرم رو رابطتون تجدید نظرکن

انقدر این عطسه رو مخمه بدجور عصبانی شدم 

اخه خونه جای حیوون بزرگ کردنه 🤢🤢

حیون خونگی اسمشه

2706