2703
2553
عنوان

پودر خامه رو چجوری خامه میکنن ؟ :(((

803 بازدید | 15 پست

بچه ها

چیکار کنم

لطفا گرم و لیترشم هم بگیین هر موادی که داره

فکر کنم شیر ‌و  گلاب داره

راستی اگه شربت مربای آلبالو بریزم توش رنگ سرخ میگیره؟

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مواد اصلی

پودر خامه

۶-۷ قاشق غذا خوری

شیر سرد

۱ فنجان

پودر قند

۴ قاشق غذا خوری

اسانس دلخواه

۲ قطره

ابتدا پودر خامه و پودر قند را درون ظرفی مناسب با یکدیگر مخلوط کنید سپس آن ها را درون کاسه ای بریزید و شیر سرد را در وسط مخلوط خامه بریزید و با دور تند همزن ۵دقیقه مخلوط خامه و شیر را هم بزنید سپس به مدت ۱۰ دقیقه دیگر نیز با دور متوسط همزن مخلوط خامه و شیر را هم بزنید.در اواخر کار اسانس دلخواه رو هم اضافه میکنیم.

۲

زمانی که جای پره های همزن روی خامه ماند یعنی خامه به صورت کامل فرم گرفته است و شما می توانید از این خامه برای تزیین انواع کیک و شیرینی استفاده کنید.💜

2456
این سوال منم هست واقعا.؟؟؟پودر خامه و خامه قنادی بایدباهم مخلوط کنی انگار

پورخامه و شیر سرد همین

بعضی پودر خامه ها باید علاوه بر شیر بهش پودر قندم بزنی

روو جلذش نوشتن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714
پورخامه و شیر سرد همین بعضی پودر خامه ها باید علاوه بر شیر بهش پودر قندم بزنی روو جلذش نوشتن

یعنی پودر خامه مثل پودر ژله س؟بخرم شیر سرد بزنم داخل بزنم بهم باپودر قند یاشکر.بعدفرم که گرفت چندساعت بزارم یخچال سرد بشه دربیارم آماده س.یکشنبه تولدمادرشوهرم من براش گیگیرم .یه کیکی بگید درست کنم فقط ابروم نره یه چیزی که همه کف کنن

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
مواد اصلی پودر خامه ۶-۷ قاشق غذا خوری شیر سرد ۱ فنجان پودر قند ۴ قاشق غذا خوری اسانس دلخواه ...

دستت طلا

سرگشته‌ی محضیم و در این وادیِ حیرت                    عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
پورخامه و شیر سرد همین بعضی پودر خامه ها باید علاوه بر شیر بهش پودر قندم بزنی روو جلذش نوشتن

این جلد خاصی نداره   پلاستیک معمولیه

یعنی پودر خامه مثل پودر ژله س؟بخرم شیر سرد بزنم داخل بزنم بهم باپودر قند یاشکر.بعدفرم که گرفت چندساع ...

بله پودرشو با شیر و پودر قند بزنی با همزن، میشه خامه قنادی. دیگه سرد شدن یخچال نمیخواد ک. بکش روو کیکت. 

چندتا کلیپ ببین. اگه بلد نیستی واسه بار اول برا جمع درست نکن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بله پودرشو با شیر و پودر قند بزنی با همزن، میشه خامه قنادی. دیگه سرد شدن یخچال نمیخواد ک. بکش روو کی ...

کیک بلدم.ولی خامه بلد نیستم.ولی من هرجاخوندم گفتن بزار یخچال اون جوری وا نمیره؟

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2706