2733
2739
عنوان

بارداری پوچ

372 بازدید | 16 پست

سلام من هشت هفته و چند روز بودم رفتم سونو ساک رو کفت بزرگه و کیسه زرده هست امبریون هم هست اما قلب نیست

گفت باید سقط شه

امیدی هست نگهش دارم یا نه؟ 

امبریون چی هست اصلا؟ جنین نیست؟ 

دارم میکیرم از اشک و غ

صه 

بچه اولم هم هفته ۱۲ فهمیدم قلبش وایساده

تو معجزه ای برای من....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای منم دوبار پیش اومد و سقط شد..

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
2731
2738
 دلیلشو‌متوجه نشدید؟؟؟

شما باید ازمایشات مربوط ب سقط رو انجام بدید ایمنی و انعقادی

من اونا مشکلی نداشتن فقط یکیش بالابود گفت لسپرین بخور..دکترم رو عوض کردم این میگه چون پلی کیستیک هستی تخمک هات ضعیفه ..بارداری پوچ اکثرا یا ضعف تخمکه یا اسپرم

روزایی که الان توش دارم زندگی میکنم ، یه روزی آرزوم بودن...... یه روزی اسم کاربریم رو گذاشتم منتظر نینی تا یادم نره چقدر منتظرش هستم ....خدا لطف کرد و ۲۲شهریور ۱۴۰۰منو مادر کرد فرشته خوشگل من بدنیا اومد ...قبلا سه تا سقط داشتم و تنبلی تخمدان اگر سوالی در این مورد دارین خوشحال میشم کمکتون کنم دختر عزیزم برای تو می‌نویسم که بدونی چقدر خاطرت برای من عزیزه،که بدونی دنیا بدون تو چقدر کوچیک و بی فایدس...برای داشتن تو چه روزهایی که گریه کردم و تو غم نداشتن تو سوختم .ازخدا ممنونم که تو رو بهم داده جان مادر❤️ همیشه بخند و خوش باش عزیزکم دخترم و همسرم😍یه چیزی مثل خون تو رگهامین.....همونقدر حیاتی....همونقدر مهم❤️
نه ضعیفه سرعش دو  مورفو هم سه  خیلی دارو خورد فقط دی اف آی اومد پایین اما موروفو چهار ب ...

درمان دیگه ای نداره؟ احتمالا به خاطر اسپرم ضعیفه ک اینطور میشه.منم همسرم واریکسول داره الان با اسپرم ضعیف هفته هشت هستم.خیلی میترسم مشکلی بوجود بیار

شما باید ازمایشات مربوط ب سقط رو انجام بدید ایمنی و انعقادی من اونا مشکلی نداشتن فقط یکیش بالابود گ ...

ازمایش خاصی هست مثل اسپرم که مطمئن بشیم تخمک ضعیفه یا نه؟ 

تو معجزه ای برای من....
درمان دیگه ای نداره؟ احتمالا به خاطر اسپرم ضعیفه ک اینطور میشه.منم همسرم واریکسول داره الان با اسپرم ...

خدا نکنه الهی بارداری بسیار خ‌بی داشته باشی و نی نیتو ب سلامتی بغل بگیری عزیزم

تو معجزه ای برای من....
خدا نکنه الهی بارداری بسیار خ‌بی داشته باشی و نی نیتو ب سلامتی بغل بگیری عزیزم

ممنون عزیزم انشاءالله.انشاءالله شما هم بچه سالم نصیبت بشه.ولی اگه درمانهای دیگه ای برای همسرت مثل جراحی چیزی میشه انجام داد حتما انجام بده بعد اقدام کن.منم میخواست بره عمل کنه که فهمیدم باردارم.هر چی خدا بخواد همون میشه

ازمایش خاصی هست مثل اسپرم که مطمئن بشیم تخمک ضعیفه یا نه؟ 

شما باید سونو انجام بدی ک ببینی پی سی او هستی یا نه اگر باشی و پریودت نامنظم باشه احتمالش زیاده..میتونی ازمایش روز سوم پری بدی ازمایش هورمونی و ای ام اچ

2706