2733
2734

وای پارسال 5 تا عصبکشی کردم . الان باز سه چهارتا دیگه فکر کنم باشه یکیشم چندروز پیش عصبکشی کردم

جلویییامم پر کردنیه دوتاشو پرکردم امروز 4 تا اینا دیگم پر کردنی دارم 

دندون عقلمم باید جراحی کنم😭 دوتاصو پارسال جراحی کردم یکیش هنوز مونده . نهفتس

من نمیفهمم در عرض سه چهارسال چم شد همش پوسید یهو باهم 

لامصبا تمومیم نداره دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم! والا مسواک اینام میزنم تقریبا هرشب

بچم ندارم اخه 24 سالمه تازه

شما چطوری دندوناتون خراب نمیشه؟؟

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسال ازم بزرگ تری 

منم وضع دندونام تعریفی نداره 

دوست داشتم برم خلبان هواپیمای مسافربری بشم شرایطشو که خوندم دیدم همه جام سالم باشه به خاطر دندونام رد میشم دیگه بیخیالش شدم 😢😢😢

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
2728
خوشبحالت لااقل تو توان پرکردن داری من ندارم همه شونم بدون استسنا خرابن

نه بابا چه توانی خواهرم 

با وامو اینا دارم انجام میدم از بس درد دارن 

فکر کردی کی دیگه اخه از پس هزینه های سرسام اور دندون پزشکی برمیاد

آرزوم اینه انقدر نقاشی بکشم که دیگه دیوار های خونمون جا برای تابلو نداشته باشه، انقدری بکشم که وقتی کسی میاد خونمون حس کنه اومده نمایشگاه نقاشی...💗
من خداروشکر چند ماه پیش رفتم دندون پزشکی عکس گرفتم گفت همه دندونات سالم هستن .شما جنس دندونات خوب نی ...

شانس منه دیگهههه 

خوش به حالت واقعا

شايد كمبود كلسيم و ويتامين دي داري

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
دوسال ازم بزرگ تری  منم وضع دندونام تعریفی نداره  دوست داشتم برم خلبان هواپیمای مسافربری ...

ای بابا من نمیدونم چرا خراب میشن اخه

پدرم دراومده

2738
شايد كمبود كلسيم و ويتامين دي داري

ارهههه ویتامین دی کم دارم 

تاثیر داره؟؟

نه بابا چه توانی خواهرم  با وامو اینا دارم انجام میدم از بس درد دارن  فکر کردی کی دیگه ا ...

خلاص خداتو شکر کن ی کاری براشون میکتی من همینجوری موندم ملت شوهر میکنن خوشبخت میشن همه عیباشونو بر طرف میکنه شوهره مال ما هم نیم ک داشتیم داره آزمون میگیره افسرده شدم

من خداروشکر چند ماه پیش رفتم دندون پزشکی عکس گرفتم گفت همه دندونات سالم هستن .شما جنس دندونات خوب نی ...

درسته

انگار به جنسه

من ۱۰سال از خواهرم کوچیکترم

دندون سالم ندارم

اون مهمونی و عروسی فقط مسواک میزنه

تاحالا یه دندون پر نکرده

و خدایی که در این نزدیکی است
خلاص خداتو شکر کن ی کاری براشون میکتی من همینجوری موندم ملت شوهر میکنن خوشبخت میشن همه عیباشونو بر ط ...

ای بابا😥

بیخیال خواهر دور از جونت همشون یه گوهن😑

هممممشونا 

اگه بدونی چیا به روز من اورده میگی همسنم کمشه بزن پدرشو در بیار

هرکدومشون یه عیبی. دارن

درسته انگار به جنسه من ۱۰سال از خواهرم کوچیکترم دندون سالم ندارم اون مهمونی و عروسی فقط مس ...

وای پس تنها نیستم توام مثل من دندون سالم نمونده برات😂

2706