2726
عنوان

شوهرم بی حال افتاده

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 34 پست

ببخشید ولی شما مقصر هستید. صبح تا شب میگن غیر ضروری جایی نرید. حالا قواعد قرنطینه رو رعایت کنید چون ضعف  و عطسه هم از علایم کروناست. قواعد قرنطینه رو رعایت کنید که به شما و دیگران منتقل نشه و با دکتر مشورت کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عطسه برا کرونا نیست که سرفه ینی کرونا

متاسفانه گفتن اونم هست

اخیرا گفتن عطسه و آبریزش هم هست

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
2728
اصلا بیرون نمی ریم. شوهرم گفت ویلا سند داره خوبه بریم حالا فقط سندو ببینیم

نه عزیزم چیزی نشده بنده خدا تلقین میکنه پاشو یه آبلیمو عسل بهش بده بخوره یه تخم مرغ آبپز کن با چای و خرما بخوره سریع اکی میشه منم از صبح بی حال افتادم به زور ظرف شستم الانم میخوام برم حموم اصلا حسش نیست

بچه ها یه سوال

من از دیروز گلو درد و سوزش گلو داشتم دیشب ابریزش بینی شروع شد

از صبح هم بدنم بیحاله

جون ندارم پاشم ۲ دقیفه وایسم سرپا

عطسه و آبریزش بینی

بیحالی بدن.یهو گر میگیرم یهو سردم میشه

ب نظرتون کرونا گرفتم؟!😭😭😭

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

با عرض معذرت در این گونه مواقع نگید چیزی نیست. در موقع اپیدمی یک بیماری واگیر دار باید با هر علامت مشکوکی قواعد قرنطینه رو رعایت کنید. چون اگر بیماری نباشه چیزی از دست ندادید و فقط چند روز استراحت کردید اما اگر بیمار باشید و قرنطینه نکنید چند نفر دیگه هم مبتلا می شوند. الان هر علامتی از خستگی ، سرفه ، عطسه ، سر درد و ... کروناست و سرماخوردگی و غیره نیست. 

شما صبر کنید بیماری کمتر بشه الان ک اوضاع وخیمه اویشن دم کن بهش بده بخور اویشن خیلی خوبه چایی زنجبیل بهش بده

قَالَ إِنَّمَا أَشْكُو بَثِّی وَحُزْنِی إِلَى اللَّهِ وَأَعْلَمُ مِنَ اللَّهِ مَا لَا تَعْلَمُونَگفت: «من غم و اندوهم را تنها به خدا می‌گویم و از خدا چیزهایی می‌دانم که شما نمی‌دانید!سوره یوسف آیه ۸۶
بچه ها یه سوال من از دیروز گلو درد و سوزش گلو داشتم دیشب ابریزش بینی شروع شد از صبح هم بدنم بیحاله ...

ببخشید که باز وارد تاپیک شدم. بله این علایم از کروناست با دکتر مشورت کنید. به امید خدا کرونا خفیف و ضعیف باشه و سریع درمان بشه براتون

متاسفانه گفتن اونم هست اخیرا گفتن عطسه و آبریزش هم هست

خوب شوهرت که فهمید اومدنی دستاش رو قبل سوار شدن ماشین الکل میزد رسید خونه هم سریع میرفت حموم آب گرم و لباس های بیرون هم میشست

یه آویشن هم دم کن بده 

دوستان میشه خواهش کنم ازتون برا سلامتی و شفای بابام که مریضه بشدت دعا کنید  سرطان کلیه داشت الان زده به بقیه اعضا بدنش دکتراجوابش کردن خواهشا دعاش کنید درد امونشو بریده داره ازدرد پتو رو چنگ میزنهو آروم گریه میکنه و جلو خواهر کوچیکم که خودش مبتلا به ام اس پیشرونده اس ذره ذره  آب میشه  خدایا خودت رحم کن خواهرم همش ۲۰ سالشه و مجرد نزار بی پشت و پناه بشه خواهش میکنم ازتون هرکی پست منو دیداز ته دل دعا کنه برابهتر شدنشان اخه من کسی روبجز اینها ندارم تو این دنیا   😔😔😔😔😔😔😔 دوستان بابام واسه همیشه رفت  چقدر دعا کردم شفا بگیره 😭حالا ازتون میخام دعا کنید خواهر کوچیکه مریضم خیلی بیتابی میکنه آروم بگیره 
2706