2726

چیکار کنم زودتر خوب بشم؟

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

منم مث شما بودم مایعات گرم بخور زمان میبره

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

فقط مایعات اینا میخورم صورتمم باد کرده ودرد داره😭😭😭

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکم طول میکشه چون جراحی عزیزم

شما هم جراحی کردین؟

من داشتم میمردم سر جراحی دندونم

حواسم نبود ازون قرص ها که خون رو شل میکنه برا قلبم خورده بودم قبلش همینجوری خون میمود.خدا رحمم کرد از خونریزی نمردم

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

پیش کی جراحی کردی؟ من پیش متخصص فک عمل کردم حتی همون روزعمل هم دردنداشتم خیلی خوب عملش کرد

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
پیش کی جراحی کردی؟ من پیش متخصص فک عمل کردم حتی همون روزعمل هم دردنداشتم خیلی خوب عملش کرد

پیش متخصص فک و صورت 

2706