2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم بلدم

سایت و اینا نمیشناسم 

و اینکه با وجود اینکه سنم کمه ولی کسایی که بهشون یاد میدم از تدریس راضی هستن😀😀

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون
2728
من خودم بلدم سایت و اینا نمیشناسم  و اینکه با وجود اینکه سنم کمه ولی کسایی که بهشون یاد میدم ...

واقعا میتونین انلاین دونفر رو آموزش بدین هزینش چقدره دنبال کمترین هزینه هستیم

واقعا میتونین انلاین دونفر رو آموزش بدین هزینش چقدره دنبال کمترین هزینه هستیم

والا تا حالا تو فصل مدارس تدریس نکردم

یه کسب تکلیفی باید بکنم بهتون اطلاع میدم

اگر یه دختر با مانتوی بلند که نوک دماغش سرخ شده و موهاش از زیر روسریش زده بیرون ولی با سرتقی با دوستاش بستنی میخوره و میخنده و بلند بلند حرف میزنه و سلفی میگیره دیدین بهش چشم غره نرین اون منم میترسم ازتون
هزینش؟

انشالله اگر خواستم آموزش بدم یه تاپیک میزنم بهتون خبر میدم 

عزیزم من کلاس هارو میخوام برگزار کنم