2733
2734

سلام بچه ها به نطرتون این خانوم حرف هاش راسته خواستم پیشش سر کتاب باز کنم... به نظرتون کلاه بردار نیست 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم زیاد شنیدم ولی نرفتم

عزیزم شما تعریفش از چه کسایی شنیدی 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
دروغه

از چه کسی شنیدی... خودت تجربه ای داری 

2738
از چه کسی شنیدی... خودت تجربه ای داری 

اسم این خانوم رو نه.. اما سالها قبل یکی بهم معرفی کردن کلی پولم گرفت الان بعد گذر اون همه سال یکی هم نشد😁

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
اسم این خانوم رو نه.. اما سالها قبل یکی بهم معرفی کردن کلی پولم گرفت الان بعد گذر اون همه سال یکی هم ...

عزیزم بهت چه چیزی گفت 

عزیزم بهت چه چیزی گفت 

مثلا در رابطه ب ازدواجم و .. من اون موقع ها نامزد بودم .. شوهرم مشکل داشت رفتم پیشش گفتم درست میشه یا نه .. گفت اره عقد کن.. عقد کردم درست ک نشد وقیح تر شد جدا شدم و ..یا مثلا درباره پدرم و .. ک بابام لب مرگ ولی ادم نشد

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
مثلا در رابطه ب ازدواجم و .. من اون موقع ها نامزد بودم .. شوهرم مشکل داشت رفتم پیشش گفتم درست میشه ی ...

عزیزم این چیزهایی که میگی.... سر کتاب نیست... بیشتر شبیه فال هست... سر کتاب  کلا طالعت را میگه.... 

عزیزم این چیزهایی که میگی.... سر کتاب نیست... بیشتر شبیه فال هست... سر کتاب  کلا طالعت را میگه. ...

اسمش سر کتاب بود اخه .. یادنه گفت نامزدت ب راه میشه و دو تا بچه هم خدا بهت میده .. دلت قرص باشه و .. ازش جدا شدم😁

اسمش سر کتاب بود اخه .. یادنه گفت نامزدت ب راه میشه و دو تا بچه هم خدا بهت میده .. دلت قرص باشه و .. ...

آهام.... ا ن شا ءالله خوشبخت باشی عزیز دلم